automoto.ee foorumid

Täisversioon: riga13
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi on huvitatud riga 13 ostmisest.
ma lähen vaatan homme sõbra masina üle,peaks töötama.
homme teavitan ka hinna.

v6rrp6rr

ja kas pilt ka un infi tahax ka selle kohta teada et kas unkorras ja mis seisus yltse un
ma käisin vaatamas.
k-käima ta kuidagi läks,aga ei sõitnud üldse hästi.
niimoodi jõnksutas,arvatavasti on vaja uus süütemäng peale osta
välimus oli enam vähem

v6rrp6rr

ja mis see hind olla voix
milleks uus süütemäng??Ta ei saa ilusti kütet kätte,see põhjustab jõnksutamise.Puhastage karbuss ilusti ära ja vaadake,et düüsi ava puhas on-iga väiksemgi purukene ummistab düüsi kohe ära.Soovitav diislifilter vahele panna,sest vanas paagi leidub ikka sellist soga,mis armastab karbussi ümber kolida.....Wink
tahab saada500 kr
Sellise hinna eest võrr... peaks olema küll täisoriginaal väga hästi hoitud ja kõik tip-top korras, see on delta hind, sellises korras, mu sõber sai isegi 900.- eest delta millel oli uus mootor hiljuti peale ostetud, mina ostaks selle max 100.-...
saaks äkki mõne pildi.. ma isegi mõtleks selle peale
mossepower Kirjutas:Sellise hinna eest võrr... peaks olema küll täisoriginaal väga hästi hoitud ja kõik tip-top korras, see on delta hind, sellises korras, mu sõber sai isegi 900.- eest delta millel oli uus mootor hiljuti peale ostetud, mina ostaks selle max 100.-...



ega hind sinu öelda pole või mis??
500.- eest ei saa ENAM korralikku võrri,sellise hinna eest ostes peab sul reeglina endal mutrivõti peos seisma ja rahakotti olema uute vidinate ostmiseks.....
mina olen kaa tziklivennaga nõus 500 on isegi natukene romu võrri eest tegelikult hea hind, praeguse seisuga odavama leidmine on üliharv juhus