automoto.ee foorumid

Täisversioon: Postitus kaob reavahetusega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tehke see kuradi foorum ükskord korda, et reavahetusega kogu tekst ei kaoks. Ma ei viitsi oma mõtet uuesti kirja panna ja nii jääbki.FACK OFF!!!
(07-08-2020, 20:14 PM)tcumen Kirjutas: [ -> ]Tehke see kuradi foorum ükskord korda, et reavahetusega kogu tekst ei kaoks. Ma ei viitsi oma mõtet uuesti kirja panna ja nii jääbki.FACK OFF!!!

Hiljuti jäin kah päris pikast jutust ilma. Ajas närvi küll. Oskan omaarust päris hästi neid lõputuid tsitaate jms eemaldada postitusest, aga aegajalt on ikka nii, et pärast postituse tegemist on kustutatud tsitaadid alles ja endal juurde lisatud tekst kadunud. Ning tagasi ei saa kuidagi. Sad
Tsitaat:et reavahetusega
Teksti kirjutamisel pole ma kunagi rida vahetanud ja ei kao ka miskit väga pikka. Mu arust poolitab foorum ise pikema teksti eri ridadele. Kui vaja tühi rida vahele jätta, siis vajutan õ ja ½ klahvidest paremal nooleklahvi (on vist mingi OK või ma ei tea ta nimi on). Sama klahv teisend on numbrite juures võrdusmärgiks igale arvutusele. 


Eelneva lõppu panin tühiku ja kaks korda "noole" klahvi. Reavahetus on mu meelest juba salvestatud tekstis või mingis ankeedis lahtrite vahetamiseks ja asub Q kõrval. Proovisin: reavahetus alustas lahtrist leia, järgmiste vajutustega liikus muuda -kustuta - vasta - tsiteeri - teata lahtrite peale. 

Tsitaat:pildid otse siia
Algul sai mõni viide, juba ammu ainult siia
(07-08-2020, 21:47 PM)olli Kirjutas: [ -> ]
(07-08-2020, 20:14 PM)tcumen Kirjutas: [ -> ]Tehke see kuradi foorum ükskord korda, et reavahetusega kogu tekst ei kaoks. Ma ei viitsi oma mõtet uuesti kirja panna ja nii jääbki.FACK OFF!!!

Hiljuti jäin kah päris pikast jutust ilma. Ajas närvi küll. Oskan omaarust päris hästi neid lõputuid tsitaate jms eemaldada postitusest, aga aegajalt on ikka nii, et pärast postituse tegemist on kustutatud tsitaadid alles ja endal juurde lisatud tekst kadunud. Ning tagasi ei saa kuidagi. Sad
ei ole minul küll midagi sellist juhtunud. Ei androidis, ei windowsis.

ksf tcumenil on ilmselt kohane karjuda peeglisse. No ja kui see ei aita, siis sellist viga mujalt otsivat ja mitte just konstruktiivset ega viisakat stiili arvestades on ilmselt tegu närvisüsteemiga, mida rahustab kõige paremini ikkagi üks kodune naisepeks või vähemasti kassile jalaga andmine.
Hakka veel türile sõitma et kassile jalaga virutada...
(08-08-2020, 02:15 AM)13piisab Kirjutas: [ -> ]
(07-08-2020, 21:47 PM)olli Kirjutas: [ -> ]Hiljuti jäin kah päris pikast jutust ilma. Ajas närvi küll. Oskan omaarust päris hästi neid lõputuid tsitaate jms eemaldada postitusest, aga aegajalt on ikka nii, et pärast postituse tegemist on kustutatud tsitaadid alles ja endal juurde lisatud tekst kadunud. Ning tagasi ei saa kuidagi. Sad
ei ole minul küll midagi sellist juhtunud. Ei androidis, ei windowsis.

ksf tcumenil on ilmselt kohane karjuda peeglisse. ...
ausalt öeldes tahaks samamoodi karjuda, ka minul on kõik sedaviisi (pärast postituse tegemist on kustutatud tsitaadid alles ja endal juurde lisatud tekst kadunud.) korduvalt ja korduvalt juhtunud, mõnikord ei saagi toimima, peab ootama järgmist päeva ... ja sedasi nii androidis kui windowsis ja vähemalt 4 erinevas seadmes ... mõnikord aitab, kui avada postituse kiire muutmine, mõnikord mitte.
P.S. Olen võtnud kombeks salvestada oma tekst iga kord enne postita nupule vahetamist vahemällu, siis on muutmiseks kohe võtta, ei pea uuesti toksima asuma.
Imelik. Ksf honkomehe kirjeldatu on sisult natuke erinev asi, aga tarkvarade toimetamise loogika on postitamisel sama.

Postitamisel laetakse lihtsalt postitamise "lehekülg" koos vastava teemaga. Nt siinne teema:
https://forum.automoto.ee/newreply.php?tid=64124

See on brauseriaknas laetud leht ja see jääb lihtsalt brauseris avatuks. Brauser suhtleb foorumiga uuesti ainult siis, kui kasutaja sellel avatud lehel manuste või postitamisega seotud nuppe vajutab.

Nt ksf tcumen "fakk off" karjumise vaates kostub konkreetselt nii, et kasutaja korraldab ise oma brauseriaknas midagi.
vastamisaknas enteri vajutamisel ei tohi arvuti (sh nutiseade) isegi foorumiga suhelda - on lihtsalt kohaliku arvuti brauseris olev tekstikast ja kirjutamine toimub puhtalt kohalikus arvutis. Ning vahet ei ole, mis sümboleid ja millal sinna toksida. Ning pole ka vahet, kas masin on parasjagu netti lubatud või mitte: on kohaliku masina brauseriaken, millesse nett ega foorum ei puutu kuidagi.

ksf olli kirjeldatu puhul toimub algupärase vastamisakna nullist laadimine. Mida "tellib" avamistel samuti brauser.
Honkomehe poolt kirjeldatut on ka minul korduvalt ette tulnud.

Lisaks olen hädas ühes teemas "kinnikleepunud" tsitaadiga, mis kunagi ära ei kao. Iga kord seal teemas postitades tuleb see tsitaat ette, nagu oleks tsiteerimise plussmärk aktiivne.
(08-08-2020, 14:42 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]Honkomehe poolt kirjeldatut on ka minul korduvalt ette tulnud.

Lisaks olen hädas ühes teemas "kinnikleepunud" tsitaadiga, mis kunagi ära ei kao. Iga kord seal teemas postitades tuleb see tsitaat ette, nagu oleks tsiteerimise plussmärk aktiivne.
Peaks aitama ajaloo kustutamine, seda võiks ikka vahel teha. Võib aidata ka muude sarnaste nähtude korral. Ülejäänu on kas kohmakad näpud või essu täis klaviatuur.
(08-08-2020, 15:02 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]
(08-08-2020, 14:42 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]Honkomehe poolt kirjeldatut on ka minul korduvalt ette tulnud. ...
Peaks aitama ajaloo kustutamine, seda võiks ikka vahel teha. Võib aidata ka muude sarnaste nähtude korral. Ülejäänu on kas kohmakad näpud või essu täis klaviatuur.
Miks selline asi esineb üksnes amf, üheski teises foorumis mitte. Ajalugu on vist ikka seadmepõhine aga kui arvutis ei saa  hakkama, siis telefoniga kohe otsa proovides ka mitte. 4 mu kasutuses oleva seadme juures on vaid üks ühine nimetaja - chrome.
(08-08-2020, 04:23 AM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Hakka veel türile sõitma et kassile jalaga virutada...
Smile
foorumisse postitamisega on ühtepuhku igasugu jamasid.
kopi-paste ennetava meetmena aitab kui vähegi meeles muidugi on.
aga pilte siia toppida on ikka peavalu ja õnnemäng ühe korraga.
vaatsi koogelmoogelist, et mida pakutakse kui otsida "image resize online"
vastuste arv oli 991 ja seitse nulli lõppu.
no võib igatahes järeldada, et veebis saab pildi suurust muuta. ei pea endal
mõnd pilditöötlus programmi arvutis olema.
aga samamoodi võib järeldada, et asi ilmselt pole keeruline ja tõenäoliselt
on siia foorumisse automaatse pildisuuruse mudija tekitamine vaid
ksf! svensoni viitsimise ja aja küsimus.

kuskil foorumis oli võimalik hiirega lohistada pilt otse postitamise aknasse
ja suurust sai sealsamas muuta pildi nurgast hiirega kinni võttes
ja vajalikus suunas mudides.
am foorumil on kuhu areneda. jääme ootama.
huvitaval moel on ka minul kordi, kui tekst kaob. Muidu peaks "ctrl+z" viimased tegevused tagasi tooma,  aga ei...
(08-08-2020, 15:02 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]
(08-08-2020, 14:42 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]Honkomehe poolt kirjeldatut on ka minul korduvalt ette tulnud.

Lisaks olen hädas ühes teemas "kinnikleepunud" tsitaadiga, mis kunagi ära ei kao. Iga kord seal teemas postitades tuleb see tsitaat ette, nagu oleks tsiteerimise plussmärk aktiivne.
Peaks aitama ajaloo kustutamine, seda võiks ikka vahel teha. Võib aidata ka muude sarnaste nähtude korral. Ülejäänu on kas kohmakad näpud või essu täis klaviatuur.


Ajalugu, küpsised, kõik on kustutatud korduvalt. See tsitaat "ripub" kaasa ainult ühes seadmes, telefonis ja tööarvutis ei kollita.
Kui kasutad Win 10-t, siis see võib olla salvestanud selle tsitaadi ja surub iga postituse juurde, kahjuks ei oska aidata. Vanemate versioonide puhul aitab küll ajaloo ja küpsiste kustutamine. Sirvimisandmete kustutamise aknas on ka alapunkt saidiseaded - ehk aitab, kui sinna ka linnuke panna.