automoto.ee foorumid

Täisversioon: Opel Rekord C 1970
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Red_Label

Kas siin foorumil on ka kodanikke, kes omavad säärast sõiduriist Opel Rekord C 1970 (universaal)
oman sellised rekordeid. roheline on varuosadeks.

http://www.pilt.ee/view/5876/

http://www.pilt.ee/view/5803/

Red_Label

Njaa.. Aga need on sedaanid, mind huvitab, et kui palju eestis universaale on..
Tee ARK-i päring saadki teada.
Mul oli 90ndate algul Soomest ostetud Opel Rekord 1900 hall ja universaal kere 5 ust. Müüsin pärast väikest põhja avariid ( Allan Hook käis sõitmas ) 1994 maha, kuhugi Tartusse vist. Hiljem olen seda näinud paar korda tume hallina või sinakas. Ei mäleta täpselt. Auto oli heas korras ja kõik originaalne koos manualiga ja originaal Soome mustade numbritega.

Red_Label

Aga ega sa ei tea palju selliseid universaal rekordeid 1970a. üldse eestis on ? Huvitab väga
Mina olen näinud vaid paari kolme erinevat.
Punane äratehtud 3ukseline Tallinnas ja veel üks beezh 3ukseline ja kolmandat ei mäleta...

alkazar

kas see mis Siim siin müüb on commodor?
kas see mis Siim siin müüb on commodor?



see ei ole commodore vaid rekord ...aasta arvuks peaks olema 67 ..üks suht esimesi rekord c\'id(käigukang veel roolil)
Kas siin foorumil on ka kodanikke, kes omavad säärast sõiduriist Opel Rekord C 1970 (universaal)

Üks universaal C Rekord on Põltsamaa Kodu ja Põllutöökooli õppetöökojas.Täpselt samasugune kahe uksega ja helesinine nagu Red Labeli avataril.Sealmine Rekord enam arvel ei ole,on teine seal õppevahendiks koos teiste huvitavate autodega.Selliseid pidada Eestis vähe olema...
Huvitav mida nad selle peal õpivad?... relakat kasutama või on see masin juba nagu prillikivi. Huvitav oleks saada selle auto kohta rohkem informatsiooni. Haruldane on ta niikuidnii...

... kas on käpp sees?... ehk oleks fotosi ? mis mootor, mis seisukord?...

... kogun huvitavat infi koduleheküljele...
Õpivad auto ehitust tundma.Rellakaga ma arvan et sinna kallale vast ei minda,aga ka prillikivist on asi kaugel.Masin ise aastast 72,taga oli kaubaruum,ees pikk diivan ja käigud roolisambal,kere siitsealt kortsus ja pahteldatud ja muidu lapitud,mootor (1900) poolenisti laiali,salong ei olnud kah kiita.Auto ise olla sinna saabunud mitte omal jõul.Ühe tagumise vedru asemel oli puuhalg.Kõrvalistuja ukse klaas oli pleksist,ülejäänud olid terved,välja arvatud praoga esiklaas,säilinud olid ka küljeklaaside kroomliistud.Pluss veel pisemad puudujäägid.(Kellel juhtmejuppi vaja,kellel mootori õlikorki jne...)Kere ise ei olnudki kõige hullem.Käpp oli sees kuni aastani 2000,siis lõppes kool ära.Pilte kahjuks ei ole.Käisin kooli kokkutulekul eelmise aasta sügisel,astusime ka garaazi alt läbi.Opel seisis täpselt sama koha peal kui aastal 2000 ja enam vähem samas konditsioonis.Kui midagi veel teada tahate,küsige,püüan meelde tuletada.Ehk mõni Põltsamaal elav foorumlane viitsib asja unu tarbeks kaeda?