automoto.ee foorumid

Täisversioon: Yamaha lekib
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

No fear

Nihuke jama on,et mul on Yamaha yz 250 ja lekib veits
ajab mul jahutusvedelikku alt veepumba lähedalt august..
Kas on mingi tihend läbi või mis...

Mõtlesin,et autodel on veepumba isesuruva tihendi kontrolliks ka auk ,kui tihend kulund siis hakkab sealt jahutusvedelikku välja ajama kas mul Yamahal on sama jama...Cool
Veepumba kohta konkreetselt ei oska midagi õelda aga...
Mootorratta jahutussärgis tuleks kasutada punast tosooli. Sinisel on sees silikaadi tolmu, mis peaks puhastama jahutussärki. Motikal aga nii väike ja intensiivne ringvool, et see tolm pidi asju liialt palju kulutama. See ka lekete üks põhjus võib olla. Ka on punasel tosoolil väiksem paisumine.

No fear

Üx jama veel käigugast on nüüd vist tuksis üle 2 käigu panna ei saa ja 1 ka ragiseb äkki keegi oskab öelda kes mu mootori korda teeks odavald...
yamaha teenindus ?

No fear

Võtsin mootori lahti asi on jama käigukasti hammakad on jummala pees..kas üksikuid hammakaid ka müüakse aga kaldun arvama,et ei müüda .....
nii,et lood on sitad..

No fear

ega keegi ei oska öelda kust saaksin laagreid ja 1 ning 3nda käigu hammakaid odavalt...Yamaha keskuses tahavad ühe hammaka eest 1500-2000EEKi jubedad röövlid..sponsoreid ka pole nii,et asi on jama.....

alkazar

katsu jälgida kuldsetborsi sealt käib igast asaju vahetevahel läbi..
www.biker.ee ...seal kindlasti aidatakse sind ! See forum on pisut teise kallakuga Wink
niih -nõmmel on sihuke tänuväärne koht nagu streetmoto ja seal mees nimega Neeme-team käest leiad kindlasti abi www.streetmoto.ee

No fear

ok kui raha saan lähen käin ära...