automoto.ee foorumid

Täisversioon: Land Cruiser 75 ehk rahvamaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Huvitav kui palju neid autosid ka eestimaa teedel (loe:metsades) liigub, minu teada kaks.Üks on kaitseliidul ja teisega sõidab Redcat Team offroadi...

Link: http://www.geocities.com/landcruiser75/g...lc7565.jpg
Selle lingi alt küll midagi eriti näha pole???
Kliki siia ning siis kolmandale pildile teises reas. Paistab, et geocities raip ei lase piltidele \"otse\" ligi.
saadukas Kirjutas:Huvitav kui palju neid autosid ka eestimaa teedel (loe:metsades) liigub, minu teada kaks.Üks on kaitseliidul ja teisega sõidab Redcat Team offroadi...
Ju neid ikka rohkem 4-5 erinevat olen näind aga need vanemad\"rahvamajad\" ehk siis bj 45 peaks olema veel vähem (kuigi Kärdlas on \"bj 45\" neli tk.see peaks ka Eesti suurim konsentratsioon ruutkilomeetrile olemaBig Grin)
Tartus liigub üks pealtnäha vägagi korras 75 ringi, lisaks oli tallinnas üks pruun müügis.
tean ka ühte 45 mis korras ja sõidab, ootab säästvat-päästvat remonti sel suvel. Cool

aga nagu öeldud www.bj40.ee abiks.
Ehh need vanad Landkruuserid on üpris hinnatud. Eriti need BJ ja FJ 40-45 mudelid. Kunagi sai ühe punasega ringi aetud! Päris lahe!
Põle õrna oimugi kus see nüid on!!!
Olen näinud eestis ühte FJ 55V tuletõrje oma. Kas on veel neid kuskil?Lisan sellest mudelist ka pildi.
eeee... ma tahtsin nagu rohkem 75 kohta infot....
Üks niisugune Toyota nagu ülemisel pildil on Pärnus Taastamisel.
saadukas Kirjutas:eeee... ma tahtsin nagu rohkem 75 kohta infot....
4x4 hulle võid sa tihemini ,kui siin kohata 4x4.ee ja 4x4offroad.ee foorumites Smile