automoto.ee foorumid

Täisversioon: kõrgharidus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
ei saa mainimata jätta, aga nüüd siis lõpuks on mul kõrgharidu käes. kaitsesin täna oma lõputöö ära ja hea on kohe olla!! Smile
Palju õnne!

Asp
pole veel niikaugele jõudnud
aitäh!! soovin sullegi siis edu sel pikal ja raskel teel! Smile
Tänan juba ette ka teisi õnnitlejaid et mitte ummistada teemat!
edu! See annab hea tunde kohe ja kindlama tunde ka edaspidi pikemaks ajaks :-)
Mis Su lõputöö teema oli ja kuidas me seda rakendada saaksime?
Samas on siiras heameel, et toetad \"teaduspõhist Eestit\".
Õnnitlused ka minu poolt.
õnnitlused!

teet,
veel sessipalavikusWink
ma katsun ka käesoleval aastal kõrghariduse ära omandada... diplomitöö veel :S
õnne ka minu poolt. sama asi ka endal plaanis selle aastanumbri sees.
Mis muud kui önne ikka! Ise plaanin plaanin minna uurima et äkki võtavad minugi tagasi ülikooli ja samale erialale mida õppis ka hr. Piibur. Siiani vahel meenutan oma esimest päeva seal koolis ja Piiburi sikli juttu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Õnne ka minu poolt

morris@ulatab virtuaalse õlle värskele koolilõpetajale



grahv Kirjutas:Mis muud kui önne ikka! Ise plaanin plaanin minna uurima et äkki võtavad minugi tagasi ülikooli ja samale erialale mida õppis ka hr. Piibur. Siiani vahel meenutan oma esimest päeva seal koolis ja Piiburi sikli juttu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


Et siis kolmandale katsele või kuidas ... SmileBig Grin

Lõputöö teema oli Tallinna Tehnikakõrgkooli mootorite kapitaalremondi töökoda - ehk siis projekteerisin sinna igasugu seadmeid, mida on vaja mootori kapitaalremondiks. arvan et teil pole sellega suurt miskit teha... ja arvan ka et ei olnud kõige parem töö, oleks võinud parem olla. aga ise olen rahul Smile
Tegid foorumlastele ninanipsu
kõrgharidusSmile))
ninanipsu???
unicman Kirjutas:ehk siis projekteerisin sinna igasugu seadmeid, mida on vaja mootori kapitaalremondiks. arvan et teil pole sellega suurt miskit teha...

huvitav oleks igatahes, milliseid seadmeid siis kasutatakse ja kuipalju see kupatus maksab tänapäeval. Töökojaks võib ju nimetada ka minimaalset sisseseadet, mida saab osta peaaegu suvalisest tööriistapoest - käsihoonimismasin, \"pressraud\"(stants), mootorialus ja treipink + käiapink.

Aga oletatavasti oli see projekt projekti pärast, mitte realiseerimisele minev tööplaan?
no tegelikult nad tahavad sellise töökoja teha küll, aga kas just minu projekti järgi seda ma ei usu. Minu arvutuste kohaselt läheks see maksma ligikaudu 6 miljonit krooni, ja kuna peaeesmärk on õppetöökoda siis on kahtlane kas nad niipalju raha välja käivad. aastaseks kulude eelarveks sain ka peaaegu miljoni... seadmetest niipalju, et valisin peamised masinad mida vaja: ploki sisetreipink, ploki hoonimispink, plokikaane remontpink, plokikaane lihvpink, väntvõlli lihvpink, väntvõlli tasakaalustuspink, klapi lihvpink, mootori koormusstend ja veel mõned väiksemad universaalsed asjad(käiad, puurpink jne)
TTKK ise lõpetasin selle 97. aastal erialal ehitus. Haridus oli küll keskeri. Aga kaugõppes ikka oli vajadus lisa nõuda.
Palju õnne tarkuse tagaajamise ja kättesaamise eest.
Olen ise veel teel ja loodan ka kunagi kättesaada!
Väike asjakohane satiir ka!
Õnne- ja edusoovid ka minupoolt! Smile
Palju õnne minugi poolt!
Hea teema, kuna tuli oma ülikoolis käimine meelde. Oli ikka tore aeg. Tartu Vaim ja puha. 40 rubla stippi, Volga, Tarvas, Kaunas........Smile

Puhh@ülikoolis käinud
Lehti: 1 2