automoto.ee foorumid

Täisversioon: mosse
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

wanker

mure selline et: kui sõita ja lased gaasi maha siis ei ole midagi ja kui annad nata gaasi kusagil poolele siis tahab välja surra aga paned põhja siis rabab. Saan aru et saab nagu vähe kätte jne. Aga õhuklappiga pole midagi. Olen kruve käppind, ei midagi.
no mul oli sama moodi. viga oliikka karburaatoris . paagis oli palju sitta ja s6el karpas jäi umbe .mootor ei saand piisavalt piisavalt peale ja kiirendus pump oli kaa läbi... kui 6ieti mäletan oli see klapp kaa läbi mis lasi 6hku karpase..(ujuki kambrise)....
vigu oli palju ja mootor turtsus ja suri välja kui kaasi p6hja panid siis tekkisid mingid vaakum ja mootor töötas küll.....
peale karpa vahetust muutus k6ik!
mure selline et: kui sõita ja lased gaasi maha siis ei ole midagi ja kui annad nata gaasi kusagil poolele siis tahab välja surra aga paned põhja siis rabab. Saan aru et saab nagu vähe kätte jne. Aga õhuklappiga pole midagi. Olen kruve käppind, ei midagi.

Selle jama põhjustajaks võib ka jagaja olla, täpsemalt selle vaakumregulaator. Ühesõnaga, lisaks karpale poleks sugugi paha ka jagaja korraks maha võtta ja üle kontrollida. Mul omal põhjustas sama jama vaakumregulaatori \"jala\" kinnituspuks jagaja sees (regulaator ise oli korras), mis oli oma kinnituskohast lahti ja seega logisema hakanud. Kontaktid loksusid koos oma kinnitusraamiga edasi-tagasi (ka see ülemine peenikeste kuulidega laager oli läbi) ja sealt see jama tuleneski.