automoto.ee foorumid

Täisversioon: Operatsioon paadiveo raam kerghaagisele.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kavatsed selle haagisega vette minna?Või käsitsi haagis vette?Mina ostsin tööriistamarketist ühe raami mis sellele haagisele mõeldud,iz rattad alla ja diisel ette.Kiili paat kaalus suts üle 100 kg ja selle käruga sai igal pool paadi merre ja vahel sai ka sellel kärul paati mingi 100m taritud,et veeni pääseda.Kärule tõmbasin kõigepealt diisli haagisele,siis raamile lauad alla ja kärul rattad alt ja vintsiga haagisele.Üks suvi sai niivisi isegi mitu kuud võrgutamas käidud meremõisas ja toimis suurepäraselt.
Video järgi pole selleks vajadust.

Kiidan taganurkade kindlustamist kinnitusaasadesse varrastega ning puki tiisliga sidumist kiilduval viisil.
Lisaks taga paistab kiik olema kiilurullidega,seda tegelikult vaja pole kuna korralikum külgtuul ja paati problemaatiline üksinda peale saada kuna laine lükkab minema...Suurepäraselt töötab kui panna suured kumm rattad mille läbimõõt ca 20 cm,neid 2 tk ja siis tõmmates läheb vöör rataste vahele ja ükski tuul ega laine ei lükka rataste vahelt paati kõrvale...Mul oli ka kunagi nii nagu videos,aga nägin multirull haagist ja kuidas sinna hooga peale sõidetakse ja ehitasin ümber ja nüüd super.Multirullil keskel kiilurullideks samad suured rattad.Ka sõber ostis tiki paadihaagise oma suure kiiluga pakri 450 paadile ,samamoodi ehitasime tuliuue tehasehaagise ümber suuretele ratastele ja ka kiidab nüüd.
(09-07-2022, 14:07 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Lisaks taga paistab kiik olema kiilurullidega,seda tegelikult vaja pole kuna korralikum külgtuul ja paati problemaatiline üksinda peale saada kuna laine lükkab minema...Suurepäraselt töötab kui panna suured kumm rattad mille läbimõõt ca 20 cm,neid 2 tk ja siis tõmmates läheb vöör rataste vahele ja ükski tuul ega laine ei lükka rataste vahelt paati kõrvale...Mul oli ka kunagi nii nagu videos,aga nägin multirull haagist ja kuidas sinna hooga peale sõidetakse ja ehitasin ümber ja nüüd super.Multirullil keskel kiilurullideks samad suured rattad.Ka sõber ostis tiki paadihaagise oma suure kiiluga pakri 450 paadile ,samamoodi ehitasime tuliuue tehasehaagise ümber suuretele ratastele ja ka kiidab nüüd.
Mõttel on jumet...aga esialgu saan nii hakkama küll Smile
(09-07-2022, 11:41 AM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Kavatsed selle haagisega vette minna?Või käsitsi haagis vette?Mina ostsin tööriistamarketist ühe raami mis sellele haagisele mõeldud,iz rattad alla ja diisel ette.Kiili paat kaalus suts üle 100 kg ja selle käruga sai igal pool paadi merre ja vahel sai ka sellel kärul paati mingi 100m taritud,et veeni pääseda.Kärule tõmbasin kõigepealt diisli haagisele,siis raamile lauad alla ja kärul rattad alt ja vintsiga haagisele.Üks suvi sai niivisi isegi mitu kuud võrgutamas käidud meremõisas ja toimis suurepäraselt.
Vette minemiseks mul ikka paat Big Grin