automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kardaaniristi määre
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis määret kasutate Pobeda kardaaniristides?

KIEVJANEZ

Kardaaniristide määrimisel võiks kasutada molübdeenmääret millega määritakse ka autode püsikiirusliigendeid. Kardaanirist on ju samasuguses koormusreziimis. Sobivad ka kindlasti rattalaagrite määrimiseks kasutatavad määrded. Ise eelistaksin toda püsikiirusliigenditele mõeldud varianti.

Edu määrimiselSmile
Algselt pandi ristide nõeltele transmissioonõli; ma ei näe probleemi, miks see kaasajal sinna ei sobi. Puudus on see, et veidi vigase simmeri kaudu võib määre lahkuda kergemini kui konsistentsed asjad.

Ainult et tavotti (solidooli) sinna panna ei tohi, kaasaegsed konsistentsed määrded (nagu juba mainit määre) peaks kõlbama küll.

Muide - Pobi ristid = Volga ristid = UAZi ristid = ühed väga levinud tükid, mida on igal pool saada.
Tean,mul ongi tegemist uute UAZ\'i ristidega.
NL ajal oli kardaaniristide määrimisel kasutatud nn sinist määret(päritolu vist lennundus)

KIEVJANEZ

See NL aegne \"sinine\"määre oli väga hea jah sest kannatas kuuma hästi. Seda juhtus vahel uutes ristides kohe poest sees olema. Kas neis UAZ-i ristides on ka miskit sarnast sees või on lihtsalt tehn.vaseliin?
Ostes on sees konserveerimis määre
tomm7 Kirjutas:Tean,mul ongi tegemist uute UAZ\'i ristidega.
NL ajal oli kardaaniristide määrimisel kasutatud nn sinist määret(päritolu vist lennundus)

Tänapäeval on kõva koormuse jaoks hää määre sihuke punane, usun peaks meilgi masinapoes saadaval olema. Kestab hästi kuuma ega lähe vedelaks kätte.