automoto.ee foorumid

Täisversioon: küsimus võrrivõidusõitjatele
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
infoks niipalju, et võrrivõidusõidud toimuvad:

1 august rapla rajal (supermotardiga samal päeval ja samal rajal, koos digitaalsete ajamõõtmistega, kohtunikega jne)

septembri alguses tallinna lauluväljakul.

Aga kuna võistluskalendrisse jääks sisse 2 kuuline auk siis 2 küsimust:

Küsimus 1 - kas 27juuni oleks hiiumaale võistlema tulijaid (teha 2 etapp hiiumaa supermotardiga samal ajal ja samal rajal)?

Küsimus 2 - kui ei, siis kas oleks keegi, kes oleks huvitatud juuli esimeses pooles võrrivõidusõidu 2 etapi korraldama ja raja organiseerima?



1. august on Jõgevatrefiga samal ajal, äkki annab nihutada?

1 - kui saan aparaadi selleks ajaks pöördesse, siis tõenäoliselt oleks tulija. st et 100% kindel ei ole Sad
2 - tallinnas alekoogi arena ümber on u km pikk asfalteeritud ring ja suur parkimisplats, kui palli ei mängita on seal suur tühjus. Lisaks võib uurida http://www.iru-ring.ee/est/circuit.php

tulge kinglasti kärdlasseWink siis saax näha kah te ime masinaidToungue ok see postitus ei kuulu kyll teemasse aga jahSmile
1 august on jah jõgevatreffi lõpu (ehk kaineks saamise ja koju mineku) päev... aga kahjuks ei arvestata võistluskalendrite tegemisel mitte motomatkajate kokkutulekutega vaid teiste võistluste aegadega ja selle raplas toimuva supermotardi ajad on juba paika pandud.
Kui ka selle kokkulangevuse tõttu jääb võrri klassis võistlejaid vähemaks, siis on kahju küll... aga samas on lootust treffilt koju pöörduvate rattutite näol publikut juurde saada.
Tulge Pärnusse Sauga-kolmnurgale ka, siin toimus Nõukogudeajal kogu aeg mopeedidevõidusõite.
Kuidas med. personali leidmisega on? Mul elukaaslane just lõpetas arstiteaduskonna j aoleks põhimõtteliselt nõus tulema, kui med varustust leiaks. Ma tegeleks selle varustuse leidmise poolega, kui asi endiselt aktuaalne.


Alo@endises töökohas müüdi ka med. varustust ja läheks siis miskit laenama sealt
mossepower Kirjutas:Tulge Pärnusse Sauga-kolmnurgale ka, siin toimus Nõukogudeajal kogu aeg mopeedidevõidusõite.
Isegi käisin seal võistlemas, kuid see ring on minumeelest liiga pikk ja sirge. Põltsamaa kardirada on ka variant...

Milline see varustus peaks olema ? Med paunast ...peaks ju piisama ?

Alts Kirjutas:Kuidas med. personali leidmisega on? Mul elukaaslane just lõpetas arstiteaduskonna j aoleks põhimõtteliselt nõus tulema, kui med varustust leiaks. Ma tegeleks selle varustuse leidmise poolega, kui asi endiselt aktuaalne.


Alo@endises töökohas müüdi ka med. varustust ja läheks siis miskit laenama sealt