automoto.ee foorumid

Täisversioon: Probleem Cz125
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

topcat

Mul siis suuke probleem et lambist kaob säde ära
mingi maa sõidab siis lambist kaob säde ära, siis tuleb mingi valemaiga tagasi ja jälle sõidab mingi ma ja sureb välja sest säde kaob jälle ära
kui keegi suudab kudagi aitada mingi informatsiooniga oleks väga tänulik
tal motoplat süüde peal?

topcat

Tziklivend Kirjutas:tal motoplat süüde peal?

jah

keegi_ikka

mul oli kunagi cz125 sama mure, kuid mul oli lihtne viga - see juhe mis süütest tuli see oli lahtiselt ja käis vastu sumbat, panin teibiga juhtme raami külge ja kõik korras.

topcat

kurat sellel ei annagi nidagi muud teha kui juhtmed välja vahetada kui see kaa ei aita siis fekaal lugu

topcat

mõtetu viga oli
ehk jagad teistegagi. tahaks ka teada.

topcat Kirjutas:mõtetu viga oli

topcat

panin kõik uued juhtmed
Uus probleem juba

Mingi suuke asi et sõidad mingi maa maha siis lambist kauvad kõrged tuurid ära ja sõidab aind madalatel tuuridel edasi.
Ma ei saa aru kas mootor kuumeneb üle või milles asi või kuumana läheb süüde valeks.
keegi ei tea sellest midagi?
Kas sellel motoplatil käisid juhtmed külge miskite klammplaatide abil? küsin sellepärast, et oman ka tõenäoliselt katkiste juhtmetega motoplatti, kuid sellel lähvad juhtmed nn. kompaundi sisse, mida ma ei oska kuidagi lahti võtta. Rauasaega ei taha kallale minna.

topcat

Kellegil seda CZ raamatud pole üle?
Või mingi väikse raha eest ära anda?

topcat

palju Motoplat süüde ja Motoplat süüte pool maksab?

alkazar

vaata foorumist sellist teemat nagu liikmete rattad ja tegemised ning seal iz350-ne masinat iz s-11 seal räägitakse motopladi syytes lähemat