automoto.ee foorumid

Täisversioon: ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
ma laenasin sõbralt karti et teen korda ja saan sõita ta ise ei viitsi on seisnud 6 aastat säde on kõik on korras kõik tihendid ja värgid käima ei lähe küünal on ka korras
mootori mark muidu s62m mingi võidusõidu mootor
no kui säde ilus küünlapeal siis järele jääb karburaator
aga küünal läheb märjaks
Siis on süüde vale,pane paika.
aga kas mopi mootor ei hakka paukuma kui süüde on vale

raix666

ei hakka minu arvates
kõige sagedamini on märg küünal valede käivitamisvõtete tulemus. ja ega see, et küünal sädet näitab, ei tähenda, et ta veel korras on. kui tahad küünalt kontrollida, tuleb seda teha spetsisaalses barokambris, rõhu all ei pruugi ta üldse töötada.
pealegi, kui sul seal keegi on ülirikka ja õlirikka seguga töristanud, on ka üpris tõenäoline, et see küünal väeti on.

pealegi, kui omanik (või mõni endistest) oli ikka tõsisem tegija, siis võib tal peal olla sõiduküünal. käivitamiseks kasutati nn stardiküünalt, muidu käima ei pruukinudki saada. kontrolli järele.


bufu Kirjutas:aga küünal läheb märjaks
küünal on täitsa korras võtsin kardilt maha ja proovisin ziidga läks kohe käima küünla viga ei ole
kuidas seda karti peab siis käivitama
Kas sa mõnda teist küünalt proovinud üldse oled? Näiteks pane ZIDiga soojaksaetud küünal kardile.
Ja kui enne on küünla märjaks tõmmanud, siis sooja küünlaga lükates hoidke kraan kinni ning gaas maas.

SEE küünal mis töötab ZIDi peal ei pruugi viilitud mootoris plõksugi teha.
kas sul on süütepooliga süüde?
kui on siis vaheta süütepool ära,vöib nii ka olla et kui küünal maas proovid sädet on ja kui peale paned siis seal röhu all ei ole!

MärtWink
tegelikult on ju levinud trikk et võtad õhufiltri maha ja kui sõber lükkab siis samalajal hoiad kätt õhuvõtuaval ees. mängid gaasiga samalajal . katseta. aga jah see käe ees hoidmine seda on ise proovitud ja fungab.
kui süüde varajane siis võid oma käe ära põletada(kui topid õhuaugu ette)Lööb tagasi ja ai, ai, ai.
karburaatorist nüüd küll miskit põletavat välja lüüa ei saa ju . siis põleks kogu kupatus maha
panin kardile sooja küünla ja igast käe süsteeme ei tee paukugi mu eelmisel kardil lõi küll õhupuhastist nisukesetulelondi välja et pool karti oli leekides
siis vales süüde ja/või karburaator kah mäda