automoto.ee foorumid

Täisversioon: kas on viga väntvõlli otsa tihendites?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
asi siis selles, et mul on jup.4....
algul kui käima panen töötab ilusti..aga hästi natukese aja pärast lähevad duurid poole peale ja enam alla ei lähe....

ise ma arvan et on väntvõlli otsa tihendid läbi...aga tahaks selles enne täitsa kindel olla, kui hakkan mootorit lammutama....

ja kui on asi selles, siis tahaks ma teada, kus ma saaxin 4 tihendit ja 4 laagrit ja kui palju need maksavad????
vända tihendi komplekt 150 eeq umbes laagrid sõltuvalt sellest ,mis tootja omafd paned ,vene laagrid umbes 500 kokku maksma SKF laagrid juba tunduvalt kallimad

scratchy

Kui soojaks oled sõitnud, kas siis ka hoiab tuurid üleval? Endal tõmbab samamoodi alguses tuurid peale, aga kohe käik sisse lükata ja mingi kilt soojendust ja kõik korras. Mingil määral see väntvõll paisub soojalt... :/
iz350 Kirjutas:Vene laagrid(5 tk)maksavad kuskil 125-160(olenevalt ostukohast)krooni,SKF-id ca 300 kr.Jupiteri terve mootori (väntvõll+käigukast)tihendikomplekt maksab 100 kr,kui õigest kohast osta.


aga äkki sa nii mainiksid mulle ka seda kohta, kust ma saaxin sellise tihendite komplekti 100 krooniga....oleksin väga tänulik...



@scratchy ja seda ma ei tea täpselt, kas ka pärast pikemat sõitu hoab duure üleval.....sest ise olen temaga väga vähest maad sõitnud........aga kui ma temaga proovisõitu tegin, siis sai ikka kilomeeter kindlasti maha tiirutatud....ja selle aja jooxul küll midagi paremax ei läinud.