automoto.ee foorumid

Täisversioon: 2 cv Citroen
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis rahvas arvab?

[Pilt: citroen-2CV.half.jpg]

Aspelund
näeb ühte põõsas roostetamas
Kui ma segast ei aja, siis analoogne on ka reaalselt EV liikluses, tuleb nagu meelde, et olen näinud IRL

Aga jah, omapärane on ta küll Smile
jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!
Mis värvi see Viljandis ringi vurav on? Masin põõsas on ka Mulk City\'s. Aga igal nv-l näen ma teda täpselt samas põõsas, nii et ei julge teda liikuvaks pidada

Aspelund


Tsitaat:Originally posted by svenson
jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!

Ühe sellisega sõitis ringi TÜ-s prantsuse kultuuri jmt lugev prantslane, Hache vist oli nimeks. TÜ vastava õppetooli/Tallinnas asuva Prantsuse kultuurikeskuse kaudu leiab vast kontakte ka. Tükk aega oli autol veel must prantsuse nr peal.
Pardipoeg on väga lihtsa ehitusega masin, kuid siin eestis tänu nende vähesusele küsitakse megahinda. Endalgi unistus kunagi 2 CV omada, aga mõtekam on tuua asi euroopast, hind parem ning pakkumisi rohkem.
Aspelund, mis täpsem aadres on ? Vaataks asja üle. Mul endal Citroen 7 CV ja 11 CV komplekteerimine käsil.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Mis värvi see Viljandis ringi vurav on? Masin põõsas on ka Mulk City\'s. Aga igal nv-l näen ma teda täpselt samas põõsas, nii et ei julge teda liikuvaks pidada

Aspelund


Tsitaat:Originally posted by svenson
jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!


too on tumepunane ja seisab tavaliselt paalalinnas, Kaare poe ligidal!
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
näeb ühte põõsas roostetamas

Need pidid jah jõle hästi roostetema...
Aspelund ei ütle aadressi, kuna ta ise soovib vist seda endale saada! :lol
mina ei soovi kuid täna on mul jälle asja raudteejaama ja siis sõidan seal lähiümbruse tänavad läbi! tahaks lihtsalt näha!
Oli jah idee, aga eelmine nädalavahetus sealt mööda sõites masinat enam polnud Sad Nii et võib nimekirjast maha tõmmata.

Aspelund