automoto.ee foorumid

Täisversioon: palju maksaks selline Pobeda
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
pildid:


Sõidukorras! Roostet vähe

Veel kysimus?

Kas viisnurgaga Vana-Volga on haruldus vä?

kõps
Piltide järgi on raske öelda. Sõltuvalt kere ja käiguosa seisundist 2500-4500 EEK
Auto tundub heas seisukorras olevat. Suht komplektne ja vähe rikutud (asendatud mitteoriginaalsete detailidega). Salong on üllatavalt korralik ja taastamine kerge. Isegi puiduimitatsioon aknaraamidel on alles. See suht harv nähtus. Hinnaks pakuksin 4000-10000. On väga vähe autosid Eestis mis oleks sellises konditsioonis. Uskuge
Kas Pobedal ongi lagi tehtus sama värvi materjalist nagu kartulikott. Ja viisnurga Volga on ikka haruldane, neid peaaegu polegi alles Eestis( mõned on), ise pole kunagi näinud oma silmaga ainult Maie ja Valduri filmis.
Martti Kirjutas:Kas Pobedal ongi lagi tehtud sama värvi materjalist nagu kartulikott.

Kogu salong oli osadel pobidel sellise hallikas pruuni tooniga materjalist. Aja jooksul muidugi see veel tuhmub ja läheb tolmu täis mis tekitab eriti kartulikotiriide väljanägemise. Muidu peale pesemist on see riie päris ilus.

KIEVJANEZ

See Pobeda on tõesti haruldaselt heas korras. (Nende piltide põhjal otsustades.) Iseasi kuidas põhi ja käiguosa elavad. Esmapilgul väga komplektne ning suht vähese vaevaga taastatav. Taastamata Pobi hind on meie turul suht madal. Enamasti saab neid ikka kuni 5000eeguga. Mõni üksik paremini säilinud (võimalik ,et seegi siin) võib ehk 9-10kilo ääre alla sattuda. Päris garaazhis seisnud masinaks seda ka liigitada ei saa - päike on ikka värvi korralikult lahti löönud. Oluline on vaadata ka milliseid keevitustöid ja millise kvaliteediga on auto kallal tehtud. Roostet ei pruugigi esmapilgul silma palju hakata aga uksed on viltu ja pool ukseposti samodjelkin jne.
Kõps, kus kohast sa sellised rariteedid välja tood? Kas sellised ilusad asjad jäävad sulle tihti ette(ja veel nii palju) ?
Algaja õnn.

kõps