automoto.ee foorumid

Täisversioon: load
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

sg-1

kui palju maksab motika load ja kui vanalt saab neid teha?
Politsei kroonikas näidati ju yhte venda kes tegeleb lubade myymisega Smile Äkki oskab tema aidata sind Wink


Tegelt tsikli lubade tegemine maksis enne EURO\'t 4300 kr + med kursus 300kr + 1100 kr ark eksamid ja peale Euro\'t tuleb liita kõigele 18 % Big Grin

sg-1 Kirjutas:kui palju maksab motika load ja kui vanalt saab neid teha?

indrek(clubmb)

Ma arvan, et neid eriti müügil polegi, vähemalt poes midagi.
Õigem oleks küsida, kui palju nende tegemine maskma läheb.
ARK eksam, sõit, lõiv kokku pea 1500 pluss veel siis autokooli tasu.

Igatahes kui osta plaanid, siis seda ei soovita, saame su kätteSmile


sg-1 Kirjutas:kui palju maksab motika load ja kui vanalt saab neid teha?
Aga kas keegi teab öelda et kui neid mootorratta lubasid tegema hakkad et kas siis peab 18 juba enne täis olema? Või võib neid tegema hakata 6 kuud enne, nagu B-kategooriatki?

punnsilm

sikli lube saab teha juba 16 aastaselt aga 2 aastat tohid sõita ainult kuni 125 ccm millel kuni 11 kw alates 21 eluaastast pole enam seda 2 aastast võrri piirangut
Huvitav, inimene küsib, palju lubade tegemine maksab ja esimese asjana hakkavad kõik nende ostmisest rääkima. Ma eeldan, et üldjuhul on inimesed siiski ausad ja sellest oli ka tingitud päring siia.

Kommentaarid sarjast: \"Igatahes kui osta plaanid, siis seda ei soovita, saame su kätte\" võiksid jääda siit foorumist küll välja.

Asp
punnsilm Kirjutas:sikli lube saab teha juba 16 aastaselt aga 2 aastat tohid sõita ainult kuni 125 ccm millel kuni 11 kw alates 21 eluaastast pole enam seda 2 aastast võrri piirangut

See, millest sa räägid on A1, kui ma ei eksi. Aga on ju ka veel vahepealne, et kuni 24KW masintaga võib sõita?
\"vahepealne\" on piiratud võimsusega ehk A kategooria lisatingimusega 4 ehk siis juhtum kui teed ainult tsikliload ja autojuhi lube poel ennem olnud kuid oled täisealine.
Ja enamik teie kysimuste vastuseid leiate Autoregistrikeskuse kodulehekyljelt WWW.ARK.EE