automoto.ee foorumid

Täisversioon: vanade mootorrataste kindlustus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
lugesin siit (5. rida), et vanemaid mootorrattaid ei ole võimalik kindlustada. on see õige jutt ja mis aastaarvust allapoole hakkavad vanad mootorrattad?
mina sain oma 79 aasta planeta ilusti kindlustatud,kuigi jah nende arvuti ei võtnud Ž tähte välja ,selle asemele kirjutas arvuti vene kirja f-i Toungue...jyrka sa mine uuri bensukast
Mul pole ka probleemi olnud 73.a k-650 kindlustamise osas!
Raigo Kirjutas:mina sain oma 79 aasta planeta ilusti kindlustatud,kuigi jah nende arvuti ei võtnud Ž tähte välja ,selle asemele kirjutas arvuti vene kirja f-i Toungue...jyrka sa mine uuri bensukast

bensukast lähen uurin kindlustuse asja? Toungue
Arvan et seal ei ole mõeldud liikluskindlustust. Missugune liikluskindlustus \"...korvab osaliselt kulud...\" kui tsikkel ärandatakse? Ning missugune liikluskindlustus eeldab alarmi olemasolu ning millel on kõrge hind?
Seal on ju kaskot mõeldud, sest räägitakse ärandamisest, mille kohta sundkindlustus ei kehti.
ei tohiks tõrkeid tekkida, mulle laekub 2 korda aastas postkasti IZ 56 kindlustus va.1957.
Täna sain just uue. kõik need 159 eeku.....
Liikluskindlustusega pole vähemalt 56-aasta M-72 puhul mingit probleemi. Varguse vastu kindlustamine on aga teine teema, sest Eestis puudub vastav kogemus ja hindajad.

Asp
okei. tänud