automoto.ee foorumid

Täisversioon: ei lähe käima
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

matz

soetasin endale hiljuti mini agasellega on mingi jama ei saa bensu peale, m6tlesin et asi karbussis,sitta kah ostsin uue aga ikka k2ima ei l2he(kusjuures bens j6uab dyysidest l2bi aga millegi p2rast ei j6ua silindrisse). kas asi v6ib olla selles, et kuskil on mingi 6hu vahe sees? igatähes ehk saate n6u anda minu m6istus on otsas.

matz

kusjuures kui lykata ja käik sisse panna siis vahel j6nksatab nagu tahaks k2ima minna(saab natuke bensu peale),aga sureb kohe v2lja.Sad
panet natuke bensiini otse küünlaaugust sisse.

matz

mida see annab?
see annab teadmise kas asi on bensiiini puudulikus kättesaamises või mitte. kui nii käima läheb siis jah kui ei lähe siis mure mujal vast
sa vöid igaks juhuks vaadata üle ka kraani!
lihtne-kas karbuss yle uputab kui ujuki uputit all hoiad?+ kuie i uputa siis ilmselt bensiini kraa umbes-selle puhastamisex on vaja settekann alt ära keerata(oel ettevaaltk-see krempel alumiinium ja kerge purux väänata) kui settekannu oled alt ära saand ja sseal poel stta siis keera kraan lahti ja vaata kas jooxeb kytus peale.kui jooxeb siis pane kokku ja uputa jäle.... kui ei tule siis võta paak maha , vala tyhjax ja keera kraan alt ära-siis ilmselt paagi põhi sitta täis ja vajab põhjalikku puhastamist.

matz

eiei bensiin tuleb ju l2bi düüside uputab kah aga k2ima ei l2he(kyynal ei l2he kah m2rjaks). proovisin sedavarianti panin bensu kyynla auku aga ei midagi(kyynlal on s2de olemas).isiklikult arvan et asi on tihendites et silindri kaane vahelt saab 6hku. kui lykata sis aeg ajalt j6nksatab(ei saa bena)
selline variant on ka olemas et kui sa kontrollit sädet,sa vötad küünla maha,aga kui paned silindrisse tagasi siis vöib sul säde kaduda ja ainult vahest lubab.
et seda kontrollida kas on selles asi,vahet ära süütepool!Wink

matz

nojah aga kui s2de ainult aeg ajalt oleks l2heks ju kyynal m2rjaks aga kyynal on jumala kuiv:S

matz

vajan endiselt abi Sad

matix

Tee nii, et hüppa selle peale, lase kellegil lykata pane käik sisse ja las lükkab nii kaua kuni käima lähebBig Grin ma teen alati niiToungue

matz

ykskord tegin nii Big Grin l2ks k2ima kaa l6puks aga see asi pole 6ige. tahaks et ikka v2ndapill oleksSmile
siis ei oska aidataSad

matz

ma kusagilt lugesin sellist v2rki et panna 6hufiltri sellele avale k2si ette ja sis lykata et ehk saab sis paremini bena kätte on see t6si?
jah,see peaks tösi olema,aga olen ka seda kuulnud et pidi suht valus olema kui järsku käima läheb vöi midagi,ei ole nii kindel sellesCool

matz

v6ib kyll jah p2ris valus olla kui karbussist tulejutt vastu k2tt tulebSmile ei tia jah proovin j2rgi kas sis saab k2ima
Karbussist tulejutt, ei usu et selline asi reaalne on.

matz

kui syyde vale on v6ib juhtuda, m6ned vennad on siin r22kind.
ma olen näinud kuidas sumpast tuld lööb ja pauku annab nii et sumpa tükkideks aga karpast...Rolleyes võib ju tulla küll jah kuid mitte nii kõva pauguga...
Lehti: 1 2