automoto.ee foorumid

Täisversioon: delta kolvi sõrm
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Arctic

Nii, mul on vaja deltale kolvi sõrme, mis sobib vanemat tüüpi kolviga. Olen kolanud terve päeva netis, otsides poodi, kust sellist saada, aga pole. Äkki keegi teab head poodi, või on tal endal pakkuda, mõõdud: pikkus 32mm ja läbimõõt 12mm
kas mitte vörri oma ei sobi?
söbral panime küll vörri omadToungue

Arctic

pira oma peaks olema väiksem, selline oli ka minul... tolle mõõdud on: pikkus 32mm ja lm. 5mm



Aga kui keegi avastab kolvi sõrme millel on mulle vajalikud mõõdud, olgu ta kas muruniiduki või tanki oma andku teada
Mina panin punnaka kolvisõrme, pidin teda natuke lühemaks viilima, muidu ei saanud stpopperrõngaid panna.

Arctic

emm, mis krt se punnakas vel on?
säärekas,punnvõrr,punnakas,abimootoriga jalgratas,riga11,gauja,riga7..............
täna panime söbra mootori jälle kokku,ühel pool oli originaal sörm,teisel pool vörri oma,ja näed löi vörri sörme silindri vahele löhkus kolvi ja rängadSad
ei soovita vörri omat panna!!!Rolleyes

Arctic

pira oma ei läheks ka... mul on 69. aasta delta kolb ( mingi sport varjant) ilgelt kõva näeb välja, aga sõrme auk on fking suur
täna panime söbra mootori jälle kokku,ühel pool oli originaal sörm,teisel pool vörri oma,ja näed löi vörri sörme silindri vahele löhkus kolvi ja rängad
ei soovita vörri omat panna!!!


Kuidas Sa panid mopile kaks kolvisõrme, äkki räägid hoopis stopperrõngastest???
jah,vabandust tuli kirja viga sisse,stopperrönga löi vahele.minu vigaSad
splinti peab oskama sisse panna.Ilmselt sa ei lükkand teda oma pessa ilusti.
point selles et see oli ka vörri oma,teine oli originaal mopi oma
Vanemat tüüpi kolbidel on just 10ne sõrm nagu võrridel ja vanematel väntadega rigadel.. 12 sõrm uuem ja seda peaks küll saada olema(paljudel poodidel ei ole kodulehtigi)

Arctic

njah, tlnas paar poodi on varsti lähen sinna vaatan äkki näkkab

sg-1

ee see kolvi sõrm maksab ca 40 eeki
helista 5510947 asub veerenni 54 tln
seal vahetavad sul selle ära kah 100 eekiga kui tahad .

Arctic

aga, seda ei tea, kas seal neid pronkspukse müüakse, ma vaatasin, et kepsul see juba hirmuäratavalt ovaalne...ja palju se lõbu plekib

puukas56

ma ise käin ka koguaeg seal juppe ostmas.mul uli kah nhjuke jama et see storrper l6ukus kolvi, kolvi rõngad ja silindri kah veel ära. mul on moskva ka ja sellel ma vahetsain just pronks puksi ära ja see puks maksis 60 eeku ja ma usun et mopi oma on seal kindlasti kui juba moskva oma on ja see võib et isegi odavam olla
mina ostsin endale alles viljandi turult kolvisõrme deltale, seal nii 12 mm ja 10 mm........20 eek