automoto.ee foorumid

Täisversioon: abi oleks vaja...(stella,V-50)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

puukas56

ei lähe käima, säde on, survet on, bensu saab, käima ei lähe. aga niisugune asi on et kui kolb üleval surnud seisus on sis seisab liiga pikka aega enne kui alla hakkab minema kuigi väntvõll liigub koguaeg,arvati siin oma rahva seas et võib olla kepsu nõellaager võib läbi olla? kas võib nii olla või mida peaks veel ennem kontrollima kui laiali lammutan? aidakeSad
võta silinder maha ning vaata kuidas lood on kepsu laagriga .

Et kas ta loksub yles alla ?

puukas56

aga kas mingit muud moodi ei saa seda kontrollida?ilma et peaks mootori päris poolkes võtma
ega see kepsulaagri pisut katki (kulunud) olek tohiks käivitumist niipalju mõjutada.
Ütle parem kuidas sa aru said, et bensu saab ja säde on?
Tõenäoliselt viga ikka neis ning selles kui õigel ajal säde on.

Seleta kuidas seekolb ÜSS-is \"liiga\" kaua seisab.
Näituseks võin öelda, et panin käima ühe IZ-49 mille kepsulõtk oli 3mm. töötas täitsa vabalt.

puukas56

aga midagi on ikka seal viga kuna kui kolb üleval surnud seisus on sis ta seisab liiga pikka aega enne kui alla hakkab minema kuid väntvõlla samal ajal liigub, asi ongi selles et see väntvõll annab nii palju liikuma ja siis säde on valale ajal aga miks ta nii palju liikuma annab?
Süütemomenti ei reguleeri kepsulaager, seda saab ikka geneka juurest sättida.
koliseb ka katel või? kui küünal maas aja katelt kiiresti ringi n trelliga.

puukas56

asi on selles et vaat kolb peab koguaeg liikuma aga kui ta mul üles õuab siis seisab liiga pikka aega nuh aga väntvõll liigub, su enada pildilgi on ju et kolb liigub kogu aega aga kui mul üles jõuab sis seisab tükk aega kui alla hakkab minema kuigi on kohapeal noh.Endiselt vajan abi
ei noh mis ma oskan öelda....

kontrolli äkki teeb kolb all asendis sama.

puukas56

leidsin veaBig Grin kolvi sõrme stopper oli ära tulnud kaks kolvi rõngast, kolvi katki teind ja lisaks ka silindri sellest sisemusest tüki välja löönd