automoto.ee foorumid

Täisversioon: Appii
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Estoman

Kuna olen Saksa keeles üpris roheline siis äkki oskab keegi aidata.
Tahaks endale saksast ratast tellida aga häirib üks lause kuulutuses, kes oskavad vähekenegi aidata please aidake, tänud ette ära.
Mida tähendab lause keine Farbangabe
Tänan.
Estoman Kirjutas:Kuna olen Saksa keeles üpris roheline siis äkki oskab keegi aidata.
Tahaks endale saksast ratast tellida aga häirib üks lause kuulutuses, kes oskavad vähekenegi aidata please aidake, tänud ette ära.
Mida tähendab lause keine Farbangabe
Tänan.

pmst vist, et värvi kohta infot pole, andmed puuduvad, nichts about värv. ehk siis pmst värv ei ole määratud Rolleyes
pole värvivalikut...........
Ma uurisin millaski netist ehitusmasinaid ja samane kommentaar (keine Farbangabe) oli selliste piltide juures, kus vanad massinad välanägemiselt üsna rojud ja kulunud aga ikka originaal tehasevärvides. Arvasin, et see ehk siis ülevärvimata või värv muutmata.
zid50 Kirjutas:pole värvivalikut...........

valik = die Auswahl
angabe = avaldus, määratlus vms?
igatahes ma jään enda juurde, et puudub värvi määratlus, värv on määramata Toungue
Seda näitab sellepärast niiviisi et kui kuulutust sisestati siis pole keegi vaevund sõiduki värvi avaldusse kirja panna.

Estoman

Ossa krt küll kivi langes südamelt kohe hurraaa.
Mina arvasin et äkki tähendab et pole dokumente või siis pole sõidukorras aga hurrraaa.
Ma väga tänan raffas et vaevusite vastata.
Hurraaaa Big Grin