automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minski pooleks läinud keps
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Jyri86

Kas on võimalik kepsu kinni keevitada ja kui suur on võimalus et ta ka kinni jääb ?
On jah võimalik kinni keevitada aga ei ole võimalik seda kasutada pärast mootoris !!!

Osta uus ....Tallinnas tondi poes oli myygil =)
tahtsin enam-vähem sama öelda aga korgits jõudis ette Wink

Jyri86

Aga kas saab ainult kepsu ära vahetada või tuleb terve väntvõll osta ?
Ja palju see umbes maxma läheb ?
Saab jah , vahetada ainult kepsu ära .....ta ju kahe kruviga kinni .
Palju see maksab ?........Mine uuri poest .....aga soovitan algul teletorni motopoest uurida sest seal hinnad paremad kui tondis =)

Jyri86 Kirjutas:Aga kas saab ainult kepsu ära vahetada või tuleb terve väntvõll osta ?
Ja palju see umbes maxma läheb ?
ei ole kahe kruviga kinni =)
Selleks et kepsu kätte saada, tuleb väntvõlli pooled pressi abil üksteisest eemaldada. Kepsu müüakse koos ülemise sõrme ja alumise tapiga. Kepsu vahetamine on väga täpne töö, sest peale kokkupressimist tuleb väntvõll \"kelladega\" (mõõturitega) uuesti sirgeks timmida. Suvaliselt kokkutaotud väntvõllil on hull vibra sees ja see tapab kähku vändalaagrid.
Soovitan osta pigem uus väntvõll koos kepsu ja kolviga, tondi motopoes oli vist 700 kr. aga teletorni all võib odavam olla.
Keps eraldi oli 400+ kr., paigaldus läheb Vihuris 500kr. ringis.

ra001

ma vahetaks ise
Räägi meile kuidas sa teed seda Smile

ra001 Kirjutas:ma vahetaks ise
Jah osta jah uus väntvõll.Kuna ise seda jah ei saa kokku panna kui sul pole pressi.Isegi kui sa selle külge saad, siis jah on nii et mootorratas sul hakkab nii palju vibama ja laagrid kuluvad ära.

Aga vootele kas sa oled kindel, et see väntvõll oli tondis nii odav.Seda kepsu ma nägin, aga väntvõlli ma ei küsinud.Endal ootab ka ees väntvõlli vahetus ja ka uurin, et kust odavamalt saab?
korgits Kirjutas:On jah võimalik kinni keevitada aga ei ole võimalik seda kasutada pärast mootoris !!!

Aga see-eest saab imeilusa suveniiri Smile Teed lakitud puidust aluse koos kahe toega, millele hakkab nimetet väntvõllike toetuma, keps keskelt uhkelt välja turritamas. Ka väntvõlli võib nt veljelakiga üle lakkida, et roostekirme peale ei tuleks. Mis oleks veel kaunim ehe üht paadunud motohuvilise kirjutuslauda või puhvetikapi pealset kaunistama, kui säärane ausalusele paigutet oma raskel tööl purunenud detail!

Ahjaa... keevitada ei ole ka kinni vaja, piisab SuperAttack, EPO või Moment liimist, kui suveniiri just loopima pole kavas hakata!

Crazydonkey

mul vedeleb garaaziz mopeed v_501mi keps nee mis käib väntvõlli ja kolvoi vahele
isegi laagrid on olemas mul läx väntvõll katki ja us mäng oli vaj a niis siis on mul ylejäägid Smile Big Grin