automoto.ee foorumid

Täisversioon: bussilt löögi saanud jalakäija hukkus...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.news.ee.everyday.com/index.ph...le/1833555

selle loo pealkiri peaks olema hoopis--Enesetapjad meie teedel!
Täpsem koht on Reiu burgeri putka juures.Laupäeva õhtu,kui olin lõpetanud kaubaringi asusin seal söömas.Sõin just autos burgerit ja jälgisin seda seltskonda peeglist.Tegelasel lollitasid enne bussi ka mitut väikest masinat,õnneks siis midagi ei juhtunud.Buss tuli Pärnu poolt ja just enne bussi katsetas --ütlen ausalt IDIOOT-ülejooksmist.Mul kummitab siia maani see pauk,mis siis kostus ja see pilt ,kuidas keha rullub ja loperdab seal bussi all.JUBE

Loodan ,et sellist pilti elus enam ei näe.(krt käed hakkasid jälle värisema)
Neid inimesi leidub kes mängivad debiilikuid tee ääres ......nagu nemad oleks surematud jne .....reeglina on nad joogised ka peale kauba .

Hiljuti tuli elustada yhte tydrukut kes sai löögi autolt maantel.....mille põhjustas samasugune lollitamine tee ääres .
Kahjuks tydruk suri ....vigastused olid liiga karmid =(
Artiklis on väike viga--sai bussilt löögi...See ei olnud löök ,see oli TÄISTABAMUS.Maantee ,90 km/h(buss eriti ennem pidurdada ei jõudnud) ja üle tee jooksev idioot...
PS tuttav sõitis sealt veidi hiljem mööda ja väitis,et tegu oli lapsi vedava bussiga(selle info kohta küll pead ei anna)
nägin seda juhtumit,just meeliv vaatepilt polnud.Tegu oli jah lapsi vedava bussiga,igaljuhul lastele peaks see nüüd õpetust andma kõvasti,et nood teepeal lollusi ei teeks.KahjuSad
Tziklivend Kirjutas:igaljuhul lastele peaks see nüüd õpetust andma kõvasti,et nood teepeal lollusi ei teeks
8-aastaselt lapselt võiks ehk sellist lollust oodata, kuid Everyday andmetel oli ohver ju 24-aastane täiskasvanud mees, kellel kõik omal kohal olema peaks...
Issand meenub ,mul endal ka üks hirmus juhtum... mina ise. Sain sõbralt teada ,et to müüb mulle üliodavalt venemudeleid ,kuupäev oli 14 aprill 1999 ja hakkasin kohe jalgrattaga tema poole uhama ja olin sellises hoos ,et sõitsin nr 6 (Scania 112) bussile otse ette,viimsel hetkel hüppasin ratta pealt maha külili a mis sest kasu oli ikkagi sattusin esirataste vahele karterikaitsme alla tegin seal all paar tiiru ja roomasin ise välja, ratas jõudis omadega bussi keskele ,aga kui ma kui poleks sellelt maha hüppand :S... minu vigastused piirdusid sellega ,et kõrv oli sodi, põlved ja küünarnukid ja rangluumurd ,üliõnnelik õnnetus oli ses suhtes paari päeva pärast sain juba koju. Nüüd seal nurga peal kasutan alati kõnniteed ja siis seda ka veel ,et siis kui õnnetus juhtus olin 8 aastane.

Mossepower
mossepower Kirjutas:viimsel hetkel hüppasin ratta pealt maha külili a mis sest kasu oli ikkagi sattusin esirataste vahele karterikaitsme alla tegin seal all paar tiiru ja roomasin ise välja, ratas jõudis omadega bussi keskele ,aga kui ma kui poleks sellelt maha hüppand :S...
Mossepower

See küll OT, aga minuteada on Scania 112 tagamootoriga, kuidas tal siis karterikaitse esirataste vahel oli?

Kuigi tegelikult pole see oluline
zazik Kirjutas:
mossepower Kirjutas:viimsel hetkel hüppasin ratta pealt maha külili a mis sest kasu oli ikkagi sattusin esirataste vahele karterikaitsme alla tegin seal all paar tiiru ja roomasin ise välja, ratas jõudis omadega bussi keskele ,aga kui ma kui poleks sellelt maha hüppand :S...
Mossepower

See küll OT, aga minuteada on Scania 112 tagamootoriga, kuidas tal siis karterikaitse esirataste vahel oli?

Kuigi tegelikult pole see oluline

Siis oli lihtsalt mingi põhjaplekk mille lahti väänasin.
Üks hullemaid jalakäijate kontingente on veidi joogised hääletajad, kes Bacchose kultuse paadunud teenritena miskipärast arvavad, et käe vibutamiseks sõidutee poole astumine suurendab nende nähtavust ja kasvatab shansse priiküüdi saamiseks.

Mul on 18-aastase juhistaazhi vältel olnud 3 juhust, kus säärase napsivenna päästis vaid minu kiire põige vastassuunavööndisse ja õnnelik juhus, et hetkel olnud vastutulijaid... Sad
valdo Kirjutas:Üks hullemaid jalakäijate kontingente on veidi joogised hääletajad, kes Bacchose kultuse paadunud teenritena miskipärast arvavad, et käe vibutamiseks sõidutee poole astumine suurendab nende nähtavust ja kasvatab shansse priiküüdi saamiseks.

Täpselt sellepärast hukkus omal ajal (kuri)kuulus punkar Ülari \"Mätas\" Ollik.
lune Kirjutas:Artiklis on väike viga--sai bussilt löögi...See ei olnud löök ,see oli TÄISTABAMUS.Maantee ,90 km/h(buss eriti ennem pidurdada ei jõudnud) ja üle tee jooksev idioot...
PS tuttav sõitis sealt veidi hiljem mööda ja väitis,et tegu oli lapsi vedava bussiga(selle info kohta küll pead ei anna)
Tegelikult on viga hoopis suurem. Mitte jalakäija ei saanud bussilt lööki vaid buss sai idioodilt löögi. Alati kirjutatakse et sai autolt löögi aga tegelikult jooksevad inimesed ju autole otsa ja järelikult saab löögi auto- selline siis minu poolt vaadatuna õnnetused. Tekst tuli siiski üsna segane, loodan et saate mõttest aru.
Mätas jätke rahule! Ta oli kõva tina panija ja pulli vend, isegi võis ise kaassüüdlane olla oma hukkumises, kuid ta oli südamelt hea ja liigset riski kaine mõistusega kunagi ei võtnud. Ta oli kõva maratoni jooksja! Meil Mättaga kõvad aastad koos oldud 80nendatel!
Nagu tänastest uudistest lugeda võib, oli tegu tulevase sporditähega. Aga jah, Darwini (või Jaan Tatika) nimelise auhinna vääriline oli tema käitumine küll...

Asp
Martti Kirjutas:
lune Kirjutas:Artiklis on väike viga--sai bussilt löögi...See ei olnud löök ,see oli TÄISTABAMUS.Maantee ,90 km/h(buss eriti ennem pidurdada ei jõudnud) ja üle tee jooksev idioot...
PS tuttav sõitis sealt veidi hiljem mööda ja väitis,et tegu oli lapsi vedava bussiga(selle info kohta küll pead ei anna)
Tegelikult on viga hoopis suurem. Mitte jalakäija ei saanud bussilt lööki vaid buss sai idioodilt löögi. Alati kirjutatakse et sai autolt löögi aga tegelikult jooksevad inimesed ju autole otsa ja järelikult saab löögi auto- selline siis minu poolt vaadatuna õnnetused. Tekst tuli siiski üsna segane, loodan et saate mõttest aru.
Me siin ikka inimeste riiki rajame ju Smile
Selline üldfilosoofiline tähelepanek, mitte et ma idioote õigustaks.