automoto.ee foorumid

Täisversioon: PL sport mootorisse CZ 500 käigukast ja sidur...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Teab keegi kedagi kes on sellist asja juba teinud , et paneb planeta sport mootorisse CZ 500 siduri ja käigukasti sisu ?

Mis head/halba see annab ?

Ehk siis idee on järgmine ..... pl sport mootorisse ...korralik lääne juppidega väntvõll ja cz 6 käiguline käigukast ning cz sidur Smile .....ajaaa ....lasta valada ning treida uus kolv ja forseerida mootor 40 hp peale Smile
kuulsin jah, et vanasti mõned mehed panid krossi izh\'le(Sport mootoriga) cz sidur või teine variant cz kast + sidur. Aga see jutt oli, kui käisin Moskvas.
mäletan, et midagi oli sellest juttu siit hiljuti läbi käinud venekeelses artiklis PS järeleaitamise kohta. täpselt aga ei mäleta. korgits, tean, et sul on see artikkel olemas, vaata järgi.
Aint minutiks lasin su arvuti taha ja juba tead kõike mis mul arvutis vähegi on Big Grin ...........mnjaaaaaaaaaaa .....nyyd läheb paroolide muutmiseks !

klaabu Kirjutas:mäletan, et midagi oli sellest juttu siit hiljuti läbi käinud venekeelses artiklis PS järeleaitamise kohta. täpselt aga ei mäleta. korgits, tean, et sul on see artikkel olemas, vaata järgi.