automoto.ee foorumid

Täisversioon: seitsmesajaviiekümnene
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
niisiis. Paar pilti. Midagi rõõmustavat pole....aga lähiajal loodan hääled sisse saada.
Pole siin ju hullu midagi, paistab isegi suhteliselt komplektne olema.
ma küll suur mootorratta asjatundja ei ole kuid just nädal tagasi jooksis suu vett ühe sarnase ratta peale. Ise küll loobun mõttest asja taastama hakata. kuid kui huvi on võin õelda kust leiab ühe õues katte all seisnud mootoririkkega K-750 spidoka näiduga ca 9000 km. Porikad läbi roostetanud, korvi seisu ei tea, paak vale kuid asja peaks veel saama... ehk saab doonoriks... või teiseks projektiks .
Nii....täna saime mootori tööle. Puhastasime karbussid, ühendasime lahti olevad juhtmed lahti ja käima ta läkski. Aga....on 1 jama. Nimelt käima panekul tahab mootor topkat saada. ST ei suuda ise karbussist pena imeda. Kui aga käima ära läheb siis imeb küll. Ja parempoolsel pütil polnud erilist jõudu taga. Viga ehk selles et võibolla on rõngad kinni jäänud!?
Sõpradega oleme heki alt mitmeid rappeid kokku korjanud, aga mitte kunagi ei ole ühtegi mootorit käivitada püütud enne, kui silindrid on maas käinud, kolvid, rõngad, sõrmed, vänt, klapid jne hoolikalt üle kontrollitud. See väldib edaspidiseid halbu üllatusi.

Parimat

nii...täna timmisime silindrid maha.....päris normaalsed olid. Ei olnud nad kulund ega ükski rõngas kinni. Aga Jama ikkagi selles et parempoolne pütt ei taha töötada. Vasak töötab nagu kord ja kohus. Kusjuures küünal on märg peal. (parempoolsel siis) Viga peab olema ikkagi karbussis onja? Või siis klappidel midagi viga?