automoto.ee foorumid

Täisversioon: Reduktor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis....kas keegi ütleks kuidas tuleb see tagaratas lahti. Et mis polti tuleb keerata. Või lihtsalt toore jõuga tõmmtaes. Igastahes sela oli mingi polt küll...nelikant...mida saaks keerata pmst, aga sinna läheb 8 võti (keerasin 3 tükki pooleks neid võtmeid) ning ilgelt kinni roostetand on see. Paar pilti ka et aru saada millest siis jutt käib.
See nelikant reguleerib pidureid ja just seda keerata tulebki. Nelikandi otsas on koonus, mis surutakse klotside otste vahele, neliknati välja keerates peaksid klotsid koomale võtma ja ratta rummu seest ka lõpuks välja mahtuma.
selge. Ainuke jama on selles et sellel nelikandil pole sellist mõtetki et hakkaks liikuma. Peale selle on see nelikant veel ka ilgelt emases kohas, niiet ühegi toekama võtmega sinna ligi eriti ei pääse.
See on eraldusõliga üks paras nikerdamise töö. Ürita teda edasi tagasi loksutades natuke liikuma saada + surts aerosooli peale. Ise olen nii jagu saanud. Võimalus on ka kuumutamisega liikuma saada,kuid seda pole ise selle detailiga praktiseerinud.
pane haamriga kaar väiksemat kolksu ja lase roostesurma peale, järgmine päev mõjuta veel haamriga kui lahti ei tule, kuid ära üle pinguta.
mul läks pool pudelit roostesurma. Haamriga äsasin ka nii kuis võimalik oli. Siis kallasin veel õli sealt pidurihooviaugust sisse. Aga midagist. Eks mõnipäev üritan edasi.
hehee....lahti sain kuradiSmile abiks olid kummiheeblid ja haamerSmile