automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mini
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Shadow of Me

Asi selles,et ostsin endale suve alguses mini mopeedi, sai siis ka mootorile kap remont tehtud...jne, käima hakkas üllatavalt hästi, ning vajadusel saab ka asfaldil ratta ringi käima :) aga esimene probleem oleks tippkiirus,mis mitte mitte ei taha üle 45km/h tõusta, pöörded on liiga kõrged, kas väiksem hammasratas parandaks asja? Siis teine mure on külmkäivitus, vändast läheb esimesest löögist korra käima, aga sureb kohe välja, ning ei aita muu,kui lükkamine, kuid,kui mootor soojaks saab käib väga hästi.

Nüüd tuli üks idee, kui aretada sinna vahele kavrossi 175cc mootor, seda tean,et raami alt tuleb mootorikinnituste jaoks veel üks toru keevitada. Aga kas sobib kasutada mini enda ketti, või tuleb osta tugevam/laiem, ning vahetada tagumine hammasratas? Kas mini raam, eelkõige tagakiige kannatab seda valu välja?, ning kas minile oleks võimalik aretada mingi teise ratta/mopeedi esihark, koos amortidega, kuna minil teatavasti on originaalis ainult vedrud, tänu sellele on kruusal suht kehv sõita.

üks küsimus veel,et kui ehitamiseks läheb, kas v50 mootorile oleks turgu?





Mart

Arctic

pmst, sa võid sinna 175-ese mootori vahele keevitada. Tean lugu, kus keevitati minile 125-ese mootor ja esimese katsesõiduga läks kett ja tagakiik. Mis puutub paremasse harki, siis minu deltal on 175-ese esihark. Ujub vägeval, vabalt lased üle kartuli vagude niiet ei saa arugi Smile ja kui tõesti mu nõuannet tahad, siis osta endale üks 175-ene, see keevitamine ei tasu ära...

mis puutub su külmkäivitusse, siis seal võivad erinevad mured olla, mul oli juhtumisi nii, et silka vahelt lasi õhku läbi. Mingi kuu aega pidin alguses eetriga käivitama, siis sugulane ütles \"krdi j.bi sul laseb silindri vahelt õhku läbi! Big Grin \". Nüüd pödiseeb siiamaani hästi

mopimees

50 mootoril on turgu nii et vähe pole, mul pani üks sõber minile 125cc mootori jaläks nagu nalja, ta tegi ka paar ümber ehitust