automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mopeedi mootori all olev bolt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

matix

Mis eesmärk on mopeedi mootori all oleval kruvil, see, mis on jalatugede pool.

raix666

nagu näha pole sa mopeedi motorit lahi võtnud veel, sul jalakäikudega mootor eks, see hoiab seal sees seda võlli kinni nagu mingi stopperpolt vist. käsikäikudel on see koht kah olemas a seal pole polti sees aint jalakäikudega mootoril on

matix

mootor hetkel lahti, ma ei saand aru mis asi see on...
Sealt august käib sisse üks väike terava otsaga pulk,siis vedru ja lõpuks polt peale. Vajalik käikude fikseerimiseks.

raix666

no jah vähemalt mingi jalakäikutele vajalik ta on
Hõljukil on õigus. vajalik käikude fikseerimiseks. Ära seda vedru ja terava otsaga pulka ära kaota, nende asendamine võib kujuneda üllatavalt raskeks kui sul aastate jooksul garaazinurka igasugu vajalikku nodi pole kogunenud....

matix

mul on seal mootori all kruvi, enne tuli sealt õli veidike välja, siis panin silikoni, ja kui mootori bloki seest vaadata, siis seal on mul aint mingi väike jublakas, mingit nõela ega vedru ple, kas see(vedru ja nõel) on selle jublaka ja kruvi vahel olevas ruumis?
Mingit nõela pole, on veidi terava otsaga pulk. Ja vedru on pulga ja poldi vahel.