automoto.ee foorumid

Täisversioon: GAZ 20 ehk Pobeda
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

reo

tahaks hakata endale ehtiama gaz20 originaal kerega kuid mitte just uunikumi...
mes põhja peale võiks asja yles lyya.... mas kuulsin et bemmi 7 seeria pääle pidi sobima .... ja ja millist asjandust kapoti alla et asi ike liiguks kuid rahakotile ei hakkaks....:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: reo
tahaks hakata endale ehtiama gaz20 originaal kerega kuid mitte just uunikumi...
mes põhja peale võiks asja yles lyya.... mas kuulsin et bemmi 7 seeria pääle pidi sobima .... ja ja millist asjandust kapoti alla et asi ike liiguks kuid rahakotile ei hakkaks....:???

Väga palju oleneb ressurssidest, palju rahalised võimalused lubavad. Sellest ka orientatsioon, missugune lahendus oleks optimaalne.

Sellised projektid nõuavad tõsist plaanimist ja kalkuleerimist. Kui läheb ümberehituseks, siis paljugi on ARK-ist kinni.

reo

sellist projekti mõtlesin tegema akata kunalinnas uued massinad on liialt blassiks ja yhte nägu läind.... kuid see on minu esimen projekt nii et abist ära ei ytleks.... nu rahaga on nagu on... rohkem nagu pole teist Big Grin.... kuigi garaaziga problesid pole ja keevitus ning sihksed asjad on käepärast .... ning kuda teha see nii et ika paberid kah arkist saaks mitte aint enda lõbuks garaazi seisma... kusrt pääks seda asja ajama akkama....?

Darkstalker

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: reo
sellist projekti mõtlesin tegema akata kunalinnas uued massinad on liialt blassiks ja yhte nägu läind.... kuid see on minu esimen projekt nii et abist ära ei ytleks.... nu rahaga on nagu on... rohkem nagu pole teist Big Grin.... kuigi garaaziga problesid pole ja keevitus ning sihksed asjad on käepärast .... ning kuda teha see nii et ika paberid kah arkist saaks mitte aint enda lõbuks garaazi seisma... kusrt pääks seda asja ajama akkama....?

Võta M. Leivategijaga ühendust - äkki oskab tema head nõu anda :eureka Tal ju juba mitmed sellised projektid ellu viidud.
Tegelikult - esimene käik on ikka ARK-i... Muidu pärast võib juhtuda, et teed auto valmis ja pole temaga midagi peale hakata...

Tim Thomson

No Leivategija nõu on raudselt sama kallis kui tema abistav käsi. Ma kujutan ette, et kui ta seda tasuta jagaks, siis tal nõuandmisest aega üle ei jääkski.

Minu Pobi ka praegu juppideks kistud, aga ma ei plaanigi teda mingi muu põhja peale ehitada. Liiga kallis ja liiga suur töö, pealegi vähemalt esialgu mind Volga mootor rahuldab.Smile Aga ju ma rohkem vana kooli mees...Cool
Aga kui ta korralikult selle ikka valmis ehitaks oleks küll toreBig GrinCool