automoto.ee foorumid

Täisversioon: Toyota Crown RS60
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Sai siis leitud Arukülast ühest hoovist antud isend ja ära veetud see. Nüüd väike plaan ta üles ehitada. Puudu on mootor kui ka originaal käigukast. Keret on eelmise omaniku poolt veits pedereeritud, aretatud peale mingi Volvo katuseluuk, mida tahaks tegelikult eemaldada, muidu on katus igati korralik. Põhi tahab natuke keevitust näha nagu ka juhipoolne karp tahab vahetust ja rattakoopad on veits roostesWink aga muidu on ilus ja kobeBig Grin Pilte saate näha mõne aja pärastToungue
kuule metsalane . pane siis juba vaikselt kuulutus ka juba üles ,et kui keegi on kohanud sellise masina originaal mootorit siis võiks kohe teatada ..või mis sa arvad.

muidu terviseid
väga kuri riist on!
Sai see ka oma silmaga ära kaetud.. ise näpuga
katsudes tundub veel uskumatum kui fotode pealt..

kui ei tea, et tegu toyotaga, siis arvaks ikka raudselt
et mingi vana ameeriklane.. jõudu sellise väärt leiu
taastamisega! Smile
Nii, veits sai nüüd ka aega tegeleda selle isendiga ja selgus et on hoopis RS60L-KB. Plaanis oli istutada sellele 3l Senatori mootor R6 kuid see sinna ei istuSad

Kui kellegil kuskil vedeleb kuskil sarnane asi (mõtlen Crowni) millel ka originaal mootor ja käigukast jne. andku teada või siis kui keegi on kuskil näinud hoovis vedelemas, seismas. Vaja nagu ka veits jupikesi Toungue

Pildid juba homme loodetavastiBig Grin
kõhutunne ütleb, et ühe ajastu Toyotadel tehnika ikka ühine. Uuri, mis koodiga mootorit vaja ning siis saad teda juba paremini otsida. Redeagle-l sama ajastu Corona, ta juba mootori-asja tiba uurinud - ehk oskab sind aidata!

mudu jõudu - eks see kulu marjaks äraWink
13piisab Kirjutas:kõhutunne ütleb, et ühe ajastu Toyotadel tehnika ikka ühine. Uuri, mis koodiga mootorit vaja ning siis saad teda juba paremini otsida. Redeagle-l sama ajastu Corona, ta juba mootori-asja tiba uurinud - ehk oskab sind aidata!

Originaalis oli peal tal 2,0l R4, mootori mudel 5R aga kui leidub kuskil 2,6 R6 mootori mudel 4MToungue
see HAZARD nupp on eriti raju seal salongis
Ohutulede lüliti peabki raju olema Big Grin Ja Metsalane kui vaja abi soomest mootori otsingul siis aitan heameelega, ning ehk kui mind hästi motiveerida tahan ma oma 18R mootori sulle anda Wink
Ja köhutunne sind ei peta 13piisab, R seeria mootorid on väheste modifikatsioonidega omavahel vahetatavad ja paljudel ei pea isegi käimakasti uut otsima vaid sobib vana, ning hazardi nupp on mul ka olemas sinise peal Toungue
käimakastiga selline lugu, et seda mul ka poleSad peale oli aretatud vaz 2101 mootor ja ka käimakast... kardaan on ka pikemaks ehitatudSad salongis on selle käigukang eestpoolt välja toodud ja auk on lausa konserviavajaga sisse lõigatud...

tööd selle masinaga jätkub, et sõitma saaks hakata...
Ok, igaljuhul mul on töötav mootor koos kastiga olemas (18R) Piisava motivatsiooni olemasolul vöime kokkuleppele jöuda vöi siis seal selline masin müügis:
Toyota Corona Mark 2 -77
Leimaa joulukuu 04 loppuun asti.Perä ja pakoputki rikki, eikä muutenkaan mikään helmi, mutta varaosiksi rautanen peli. 100€/tarjous. Yhteystiedot: Jantse, puh: 040-7335251,
Lisätty: 14.08.2004 13:33
Olen mööjaga suhelnud ja mootor pidi igati bueno olema, näiteks diil et mootor+kast sulle ja ülejäänd kama mulle. Alati leiab variandi kui vaid piisavalt huvi ja pealehakkamist on Smile
redeagle Kirjutas:Ok, igaljuhul mul on töötav mootor koos kastiga olemas (18R) Piisava motivatsiooni olemasolul vöime kokkuleppele jöuda vöi siis seal selline masin müügis:
Toyota Corona Mark 2 -77
Leimaa joulukuu 04 loppuun asti.Perä ja pakoputki rikki, eikä muutenkaan mikään helmi, mutta varaosiksi rautanen peli. 100€/tarjous. Yhteystiedot: Jantse, puh: 040-7335251,
Lisätty: 14.08.2004 13:33
Olen mööjaga suhelnud ja mootor pidi igati bueno olema, näiteks diil et mootor+kast sulle ja ülejäänd kama mulle. Alati leiab variandi kui vaid piisavalt huvi ja pealehakkamist on Smile

vot sellise variandiga olen igati nõusToungue aga kas ka kõik mootori juhtmed saan ka endale:$
No köik ju läbirääkimise küsimus, mootor ja selle juhtmed jne mind ei huvita, ainuke häda vast see et kuna auto tagaotsa laksuga siis seda peaks treila peal tooma ära, seega ma arvan et sul odavam mind motiveerida mootorit müüma, sest mul väga mingi jupiga hetkel ei pöle, mul veel soomes esiuksed ootavad ära toomist ja teine 95% massin osadeks körval
redeagle Kirjutas:No köik ju läbirääkimise küsimus, mootor ja selle juhtmed jne mind ei huvita, ainuke häda vast see et kuna auto tagaotsa laksuga siis seda peaks treila peal tooma ära, seega ma arvan et sul odavam mind motiveerida mootorit müüma, sest mul väga mingi jupiga hetkel ei pöle, mul veel soomes esiuksed ootavad ära toomist ja teine 95% massin osadeks körval

palju sa mootori eest tahaksid...
Kogu krempli eest tahaks 4 kilo, et siis köik mis vaja läheb alates mootorist kuni kasti ja juhtmeteni jne.
Sai nädalavahetus jälle ta kallal nokitsetud ja lõpuks õnnestuski raam kätte saadaToungue Järgmine nädalavahetus on plaan raami veits rohkem puhastada ja hakata detaile värvimaSmile Kas ka keevitus töödega saab pihta hakata seda veel ei tea...
redeagle Kirjutas:Kogu krempli eest tahaks 4 kilo, et siis köik mis vaja läheb alates mootorist kuni kasti ja juhtmeteni jne.

Et siis tegu selle mootoriga mis sinul siin peal on? Ise oleks tegelt huvitatud tollest mis seal soomes autu peal onToungue Kuna oled selle omanikuga ühenduses olnud, et kas too oleks nõus mootorit eraldi müüma... Või ta tahab tervest kerest lahti saada oma valdusest... Muidu võiks selle masina peale lennata nagu rõõvlinnud ja teha see masin puhtaks detailidest... kuskil ju mainisid et liigud suht palju seal maal...
Täpsemalt ei oska õelda kus see asub? Kas kuskil heldingi kandis või kaugemal?
Asi selles ongi et masin asub 500 kilti helsingist kui ma öieti mäletan ja enda masina pealt ma küll sulle mootorit ei müüks Toungue mul kone aint ~60kilo söitnud aga mul on üks corona mark II veel ja sellel igati toimiv moto peal, söitsin taga ringi ennem kui seisma jäi
redeagle Kirjutas:Asi selles ongi et masin asub 500 kilti helsingist kui ma öieti mäletan

Aia oskan selle peale vastata... mingi kohanime tead muidu?

ja kui palju on sõitnud sul teise masina peal olev mootor? Ja kas oled midagi uue vastu ka vahetanud?
Kas Toyota Cressidal võib äkki sama mootor peal olla?Ma tean ühte Cressidat võsas seismas,kui just viimastel päevadel EMEX-isse viidud ei ole.Välimus on väga rääbakas, aasta ilmselt mingi 78-80, kapoti alla pole vaadanud.
Lehti: 1 2 3 4