automoto.ee foorumid

Täisversioon: MB 450 slc 116 kere 85 a.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

pelaruss

Siin minu 75 a. 116 kerega MB.
Kui selle masina ostsin ei olnud ta ei korraliku värvi peal ega korralikku keret. Nüüd siis on saanud natukene aega tema peale pühendatud, kere korda tehtud ja metallik värv peale kantud. Esiklaasi ja tihendid lasin järve selver all parklas autoklaasi firmas ära vahetada, nüüd ootab järge tagaklaas.
Mootoris olen vahetanud ära peaaegu kõik elektri süsteemid ja süüte jubinad ( jagaja-kaas, küünla juhtmed, rootor, tava juhtmed, süüte-mängu, jne...)
Käigukast nati katki ja sinnani ei ole veel jõudnud kuna sisemus vajab ilukuuri, kuskilt veel kuulsin, et märjamaal on automaat-käigukastide parandus ja vist ajapuudusest tuleb käigukast sinna remonti saata.

see on w107 ... ehk siis maakeeli 107 kerega mersu ... 116 oli sedaan S-klass.

Dad.

indrek(clubmb)

dad Kirjutas:see on w107 ... ehk siis maakeeli 107 kerega mersu ... 116 oli sedaan S-klass.

Dad.

Õigust räägid.


Aga auto on ilus ja tahaks oma silmaga ka näha - on võimalik?
käigukastiga soovitaks pöörduda Harku järve taha, Põdra maja servisesse, neil pikaajaline kogemus automaatkastide remontimisega
huhh... olen ka \"kergemaid\" projekte näinud.. raskemaid ka muidugi Smile... see auto oli ikka üsna käest ära lastud, loodame, et su ind ei rauge Smile