automoto.ee foorumid

Täisversioon: vaadake järgi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

võrri mees

Kahtlen selle foorumi edus, selliseid on juba üksjagu...
www.50cm3.tk on nii enam-vähem käima saadud, kuid suurem osa rahvast ikka AMF, Motokuuris ja Bikeris koos.
täiesti mõtetu foorum,kui ma sulle päris ausalt ütlen.Vaata vähe netis ringi,saad isegi aru et kõik nurgatagused foorumid ei saa ellu jääda.
Igaühele oma portaal ning foorum.

Hakkan kohe uut foorumit planeerima ning nimeks panen \"PauguonuMootorSaag\" ehk PMS.
Sellisest foorumist pole kasu midagi. Võibolla kui teha midagi ja ennast millegile väga spetsiifilesele suunata, siis oleks veel midagi. Aga jah ei näe eriti asjal mõtet aga pole kas samas mingi ütleja selle kohapealt Smile

ressu

tee mingi mootorataste ja mopeedide foorum,nagu automoto,see hea koht,minuarust parim moto teemaline foorum
palju neid auto-moto teemalisi foorumeid sulle vaja on?
auto24,automoto,tqhq,\"strõtrace.org\",moto.bilanss.ee,forum.garaaz.ee,biker.ee,50cm3.tk ja veel paljudest teistest foorumitest nagu küll ei ole juba?

ressu

Tziklivend Kirjutas:palju neid auto-moto teemalisi foorumeid sulle vaja on?
auto24,automoto,tqhq,\"strõtrace.org\",moto.bilanss.ee,forum.garaaz.ee,biker.ee,50cm3.tk ja veel paljudest teistest foorumitest nagu küll ei ole juba?
tean neid isegi,aga osad foorumid ei jää lihtsalt püsima,sellemõttes,automoto kestb ma arvan igavesti,kuid see 50ccm foorum on ju täitsa mõtetu,sellist lolli juttu aetaxe
Aga üks foorum on veel, mis puudutab kaherattalisi.
Aga seda pole veel õieti käima saadud.

Asukoht:

http://www.wclub.tk

w6rrimeez666

NOKURAT LÕPETA JUBA OMA KUURITAGUSE \"FOORUMI\" PROMOMINE IGAS RUBRIIGIS!!!

Kallis administraator, kui sa olemasoled ja näed, siis palun kaitse meid selliste kasutajate eest.
w6rrimeez666 Kirjutas:NOKURAT LÕPETA JUBA OMA KUURITAGUSE \"FOORUMI\" PROMOMINE IGAS RUBRIIGIS!!!

Kallis administraator, kui sa olemasoled ja näed, siis palun kaitse meid selliste kasutajate eest.
Üsna kergekäeliselt bannitud! Kuigi rnkx oma teadmistega just ei hiilanud (noor ka vist veel), ei teinud ta ka kellegile kurja. Ka ropendamist pole täheldanud tema juures ja hea seltskond (mõtlen siin all AMF-it) oleks teda ainult paremaks teinud. Vales kohas see postitus ka ei olnud. Nii et ma ei näe mingit põhjust poisile liiga tegemiseks.
Ma ei otsi siin mingit demokraatiat, aga kui siin nii modedel piiramatu võim on võib karta, et foorum kujundatakse väga oma näo järgi ja muutub oma sõprade ning pugejate ringkonnaks.

Tom.

P.S. Kallis administrraator, tundub et sa oled tõesti olemas kuna täitsid w6rrimeez666 soovi, palun anna rnkx-ile uus võimalus. Oma seisukohast ütlen ausalt, et mul neist mõlemist foorumlasest täiesti ükskõik, asi on lihtsalt põhimõttes.
Ja siis sooviks veel punast ferrarit, jahti ......................... ja kui võib ainult kolm soovi küsida siis palun täida mu soovid vastupidises järjekorras.