automoto.ee foorumid

Täisversioon: teine käik deltal ja mootori pakumine ja turtsumine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Niiii!!!! Mootoriks V501 ja teine käik ei läe sisse, nii sõidul kui koha pääl olles??? Keegi annaks head nõu ja ytleks mis teha???




Ja veel: sõitsin oma deltaga ja jäi karpa kruvide vahele minu jakki nöör, jätsin masina seisma ja võtsin ära, pärast jooksin käima ja mootor turtsus ja paukus mis kole ja hiljem enam käima ei saanud. Mis kyll viga võib olla????


KArbuss vöib sul umbes olla,vöta maha ja puhasta kenasti ära.
Et teine käik sisse ei lähe vöib olla see et hammasratastega on mingi jama lahti.

Märt
on see katel jala või käsikäikudega?
mingit raginat ikka kostub lülitamise ajal või on täitsa vaikus?
on täitsa waikus ja jalakäigud, lihtsalt lykkad wabani ja sialt edasi nagu käiku ei olexSad (PS: sidurit wajutasin ka Smile)
ja weel äkki on mul segu liialt lahja, kui palju piab kruvi väljas olema et segu norm olex. (ja tyhikäik ka)

Arctic

kui sul käsikäigud, siis timmi neid pingutist, küll nad sisse lähvad

raix666

Arctic Kirjutas:kui sul käsikäigud, siis timmi neid pingutist, küll nad sisse lähvad

ta ju ütles et tal jalakäigud, Smile
ja kui hiljem käima lykkasin paukus nii (aga tööle ei läint) ET OLEX SUMBUTIST SÕELAD WÄLJA LÖÖNT
kas sul süüde on ikka öige???

Märt
nyyd kadus säde ka ära.........Sad ( kuda seda syydet deltal reguleeritaxe).......palun aidake....

raix666

elektron süüde ikka?
v50 ja v501 on elektronsüütega mopeedimootorid ja nende süüdet ei reguleeritagi otseselt. Magneeto peab lihtsalt olema paigaldatud nii, et magneetol olev märk ja karteril olev märk kokku langevad. Ja süüteandur peab olema magnetrauast õigel kaugusel, et suudab pulsse lugeda ja vastu ei käi. (oli vist umbes 0,5mm).
kas see magneeto pial olev märk on mingi pool poldi auku we??? mul on seal on ja teisel pool kriips.
Jah, selle pooliku poldiaugu pead kriipsuga kohakuti panema. AGA mina ei usaldaks seda mitte sajaprotsendiliselt!

ressu

täitsa otse ära pane,pane nii 1mm ülesepoole,selle keskohast

Arctic

õige koht kõigub seal umbes +/- 2cm

harley

seda nüüd küll hästi uskuda ei tahaks !
mul sõbra mopil on need kriipsud kohakuti, mootor läbinud kap.remondi... ja jõudu on loomamoodi.

pobi

süütemäng on paremal seda keera ja pane käima ja keera tehase märke juurde ja kuula et tuurtd põhja läheks.
Säde ei lähe niimoodi paigast ära et korra käis ja siis enam ei käi... viga on elektronsüüte karbis!
heheeee käikudega nyyd korras...........see vedru oli paigast ära.....mootori sees
Lehti: 1 2