automoto.ee foorumid

Täisversioon: mootor v-50 probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

audi 80 1,8s =)

Mul siis selline probleem, et säde on aga käima ei lähe. Pena tuleb ilusti peale. Kas ka probleemiks võib olla ka nõrk säde?
KUi probleemiks on nõrks säde siis kas seda ei anna kruttida?


vabandan lollide kysimuste pärast kuid säästge mind teatmatusest.

ressu

sul või süüde vale olla,nagu minu minil oli,proovi teist küünalt

jokker666

endal sama mootoriga oli samade tunnustega jama
algul panin süüte märkide järgi õigeks, ei midagi
proovi pärast sai küünal vahetatud, vähem kui päeva töötas ja andis otsad jälle
siis niisama katsetasin korra teist halli karbikest(ei tea asja õiget nime) ja asi töötab siiamaani viimasepeal hästi

Arctic

mulle lõi pähe kohe selline võimalus, et kompressioon on väike Smile

Arctic

sa võiks proovida seda: pane süstlaga pena silindrisse, ja jookse käima, kui ta turtsub, siis ei saa pena piisavalt, kui paugub, siis säde vale, kui kumbagi ei tee, siis pista enda mootor põlema Smile
puhata oma akrbuss korralikult ära

audi 80 1,8s =)

proovina ära siis need varjandid

ressu

ütle siis meile ka kui midagi aitab,ütle milles viga oli
ressu Kirjutas:sul või süüde vale olla,nagu minu minil oli,proovi teist küünalt

Selta palun teistele ka, kuidas teise küünla panek süüte õigeks muudab...

ressu

ma ütlesin et kas tal on süüde vale,või on asi küünlas

pobi

ole norm kui pena saab kätte ja säde on siis on kompressioon lahja. Pane uued rõngad pinguta silinder õieti (risti) ja karpa ilusti kenasti puhtaks ja läheb esimesest vändalöögist.
vaheta röngad kui kompressioon on lahja,
kui kompressioon hea siis,vahet süütepool kuna sul vöib sädae olla aga mitte surve all olles...


Märt

doyou

kui sädet rõhu all ei ole siis ei saa kyynal kuivax jääda... aga mul on kyynal kuiv ja pena peaks kaa peale tulema... kui proovisin seda systlaga pena panemist siis lõi kyll kyynla nii märjaks kui vares vihmaga...aa see ei puutu praegu asjase see vares... muidugi on mopeediga tore sõita hea ja mugav aga remont on nõme... eriti v 50

by doyou

jaano90

endal oli kah selline jama.säde võib vales kohas olla,vaata kas magneto on õieti

Crazydonkey

MUl kah v-501m ja sama jama Äkki keegi oskab n6u anda mis on viga aga kompressioon on hea