automoto.ee foorumid

Täisversioon: Hullumaja või fanatism?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.motolist.ee/

EDIT: link enam ei toimi Sad


svenson edit: toimib kyll!!! Smile


See on üks vanem link ühest Delfi foorumi kommentaarist.

Lihtsalt mõtlesin, et kui 300km/h (minupärast piisab kasvõi 150, tegelikult üks inimene sõitis jalgrattaga väikse hooga kukkudes peaga vastu trotuäärt surnuks!!!) mingi tehnorike või probleem tekib, mis siis saab?

Ise nooremastpeast üksjagu tsiklitega mässanud. Ka kõvasti vahejuhtumeid olnud. Ükskord jooksis üle 100 km/h (just kiirendasin) kett pooleks ja tagapidurisüsteemi sisse: loha. Tsikkel loopis hullumoodi, enne kui seisma sai. Hea oli, et kõrvalisem tee juhtus olema. Teine kord mingil külavaheteel nii 110 km/h sõitsin hämaras ja siis oli just esitulepirn läbi põlenud. Viimasel hetkel märkasin üle tee veetud märgistamata okastraati, just nii kõri kõrgusel. Tõmbasin meelega kohe külje maha, et äkki lohiseb alt läbi. Kui silmad lahti tegin uuesti, siis olin praktiliselt okastraadi all. Oleks võinud ju kõri läbi sõita. Üldse sai natuke liigtäiega sõidetud ja kui Dünamo staadionile ja Lasnamäe garaaþide juurde kogunemistele mind pidevalt kutsuti, siis nüüd mõtlen et jumala hea, et ei läinud. Oleks iseenda hasardist vist sodiks sõitnud. Meenutan siin endamisi Ali poolset selgitust tsiklimaailma kohta ning tagantjärele tunnistan, et ka ma ise omal ajal oma tsilitega olnud niivõrd kokku kasvanud, et alles selle emotsiooni tegelikku sügavust mõistan ehk nüüd, aastaid hiljem. Tsikkel oli elusolend, kes käitus iga päev natuke erinevalt, kord tujutses, kord \"jooksis\" väga hästi. Ka kõik enda materiaalsed vahendid tehti alati \"kahe mehe\" peale vedelaks: õlu & bensiin ja varuosad. Kui mingid jamad või tülid olid, siis kah, sõites tsikli hääl rahustas ja mõtlesid jälle: üks sõber on sul ikkagi.Igasugune elu tundus tsiklita kuidagi poolik ja tühine. Ühesõnaga tõepoolest, tsiklil on hing!

Nojah, ega vist keset linna ikka okastraate naljalt leia Big Grin, aga auto tundub ikkagi hulga turvalisem. Igas mõttes. Loomulikult on ka tsikliga lahe cruisida (pole ise juba ammu seda teinud), aga siis ilmselt tõesti mingi HD või analoogse põhimõttega mootorrattaga. Kui Ninja jne. on käes, siis ju magusamad hetked umbkaudu 8000p/m hakkavad ja kohe kukud vajutama. Madalas ja tugevas momendis see tavaliiklemine just kõige mugavam ning ilmselt ka kõva tuuritamise isu peale ei tüki. Samas annab sellise mootoriga vajadusel kiirendada küllaldaselt. Sama lugu ka suuremate automootoritega (üldjuhul). Kokkuvõtteks enda tervis ja elu seisneb vististi nii ühes osas vedamises ja teises osas iseenda mõistuses.
Link ei tööta enam, jama. Ühesõnaga anti 300km/h tsikliga minna, nii muuseas. Kaamera oli tsikli küljes ning kogu aktsioon selgelt jälgitav. :mad: :mad: :mad:
Üks tagasihoidlikum link ülelaadimisega tänavaratta kohta. Mida arvate??? Tänavasõiduks ikka küllalt võimas riist.(?)

http://www.autospeed.com/A_0343/page1.html

Smile, on ju küll 500+ hj rattaid võidusõidus, aga siiski.

Võimsuse ja kaalu suhe on 820hj ja 1000kg. See teeks nii 1000kg kaaluva auto puhul 820 hj mootori. Võib ise edasi mõelda, milleks see ratas võimeline on. Smile

Aga sellele mehele on alati vähe:
http://www.mc-xpress.com/bikes/hayabusa.htm

ja samas on Bike kohta üsna ilus röögatus:
http://www.warnerbrother.com/motorcycle/hayabusa.htm

Samas pakub ka HD küllaltki erinevaid mudeleid igale maitsele:

http://www.harley-davidson.com/motorcycl...4874458609

või näiteks:

http://www.harley-davidson.com/pna/pa_fa...ly=Touring


Cool Smile

JB

Sihkesi tsikleid on muidugi ilus vaadata, aga Eestis viitsib lääne tsikklit tuunida ju mõni üksik (N: Pärnus moditud PSYCHO).
Tegelikult peavad ennast kõvemaks meheks juba ka need, kes on oma Dnepri või Urali ära tuuninud. (olen ise kah kõva mees).
Siinkandis pole nagu kellegi asi mis tsikkel sul on. Vahet pole sõidan oma M-iga ka bike meeste grupis, ei jäta mind keegi seepärast maha, et mul bike pole.
Moto: Auto võib olla, tsikkel peab olema.Big Grin
Tsikkel on väga lahe asi. Kui mõnda aega pole sõitnud sellega, piisab kui keegi annab korraks proovida ning ongi jälle tsiklipalavik üleval. Tsiklisõit mõjub väga hästi närvidele ja tõstab tuju.

Endal harrastus natuke lohakile jäänud, aga küll ma selle \"vea\" parandan Smile