automoto.ee foorumid

Täisversioon: Sügisene auto-moto kokkutulek 16.okt,edukalt lõppenud :)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6
Jutt järgmine et sai täna mosumehega räägitud ja tuletas meelde, et jänedal sai plaani peetud et teeks ka sügisel pisikese ürituse.Et avaks siis arutelu teema üle ja ootaks ettepanekuid ja arvamusi. Enda arvamus, et kui siis ühe päevane et a\'la laupäeva löunal kohale ja pühapäev tagasi, teemasi ja juttu peaks jätkuma Smile

*Lisainfo:Automoto sügisene kokkutulek toimub 16.10.04 Järva-Jaanis(kella 14-eks oleks paras koguneda kiriku juurde näiteks), osalustasu näo pealt 50.- (suured kummardused Ivarile hea hinna eest )See sisaldab ööbimist kultuurimajas soojas ruumis ja Ivar73-e poolt on autosaun ja muud löbustused, grill ja chill.Limonaad ja muud joogid on igaühe enda valik ja ost. Söögi kohapealt vöiks kokku leppida et kas teeme ühiselt vöi igaüks oma moonakoti vötab?! Juhul kui ühiselt siis vöiks 30.- nägu söögiraha olla.

Edited...

Edit:Siia siis isikud kes on osalemissoovist teatanud ja osamaksu tasunud

*Mosumees
*Kuldmuna
*Custom
*Redeagle
*Heikson
*Korgits
*Metsalane
*TacjaZ
*North
Mul ei ole õnnestunud seni ühelegi kokkusaamisele jõuda, kuid ootan huviga ettepanekuid toimumisaja kohta. Ilmad on külmemad juba ja kokkusaamiskohaks võiks olla mingi natuke suurem saun. Suurem just seetõttu, et neid kes poole öö pealt magama keeravad, ülaevalolijate mula ei häiriks. Päeval arutaks asju, õhtu teeks sauna ja järgmisel hommikul peale väikest hommikusööki läheks laiali. Eelnimetatud saun võiks kuskil kesk-eestis asuda, see võimaldaks vast odavamat hinda pinna üürimisel ja üle Eesti oleks ka kõigil võrdlemisi norm maa kohale tulla.

Alts@ootab huviga
Mõte hea. Arvatavalt võiks kokkusaamine toimuda Oktooberi alul, kuna selle kuu nädalavahetused valdavalt vist rahval kinni (Jaanimäe sprint, Sauga ring, Tartu motoshow). Kahjuks mõnda head kohta Kesk-Eestis ei oska soovitada. Küll aga sai eelmine nädalavahetus käidud Neerutis (Kadrina ja Rakvere vahel/juures)
mis sobiks päris hästi järgmiseks suviseks kokku tulekuks: järved, lõkkekohad, ilus loodus jne.
Muidugi tahab Redeagel minna Eesti piiri äärde, kohta, kus hommikul brigaad võõramaa tüdrukuid külla tuleb.

metsikpuuma

oleneb in. arvust, N; metsade keskel on järvamaal Väätsa jahimaja. www.ee/pages.php3/01032310

metsikpuuma

veidi suurem saun sellest on Piiumetsa oma, ka Järvamaal Väätsa lähedal.
metsikpuuma Kirjutas:veidi suurem saun sellest on Piiumetsa oma, ka Järvamaal Väätsa lähedal.

Vägagi sümboolne koht kokkutuleku korraldamiseks, sest... 1997. aastal korjasin ma sest paigast vähem kui 100 m kauguselt üles Eesti ühe vanima auto Brennabor C 6 jäänused. Väljalaskeaasta 1910-14.
metsikpuuma Kirjutas:oleneb in. arvust, N; metsade keskel on järvamaal Väätsa jahimaja.

Tegemist rohkem ikkagi Nahkmetsa jahimajaga, sest selle nime all paikkonda tuntakse. Ümbruses ilus järv, järsunõlvaline mägi ja vaatetorn. Kitsas, kuid mitte eriti pikk tee kulgeb ka otse Tallinn-Tartu maanteele.

North Kirjutas:Mõte hea. Arvatavalt võiks kokkusaamine toimuda Oktooberi alul...

Olen kindel tulija, kui ettenägematud töö- jm kohustused asja ära ei sega nagu augustikokkutulekule tulemist.
väga hea meelega tuleksin, kuna augustikuine kokkusaamine oli minu jaoks lihtsalt läbijooksmine Rolleyes
sven ei paku viljandis mingit kohta - kah enamvähem kesk-eesti ju? Smile
Aga lähme Järva-Jaani Smile Ivari juurde vanu eesti filme vaatama Toungue

Ehk siis foorumlane \'\'ivar73\'\' oskab meid äkki aidata ?
Et siis mingi summa eest kuskil leida majutus ja jälle pakkuda sauna-auto teenuseid (=


EDIT : Kokkusaamine võiks tõesti toimuda oktoobri kuu esimesel nädalavahetusel ntx ....sest september on yks jube aeg ...kus aega napib jne

Ja seekord võiks rahvast rohkem kohale tulla !!!!!!!!!


* korgits kindel tulija Cool Ja seekord OMA kaherattalisel !
korgits Kirjutas:Aga lähme Järva-Jaani Smile Ivari juurde vanu eesti filme vaatama Toungue

Ehk siis foorumlane \'\'ivar73\'\' oskab meid äkki aidata ?
Et siis mingi summa eest kuskil leida majutus ja jälle pakkuda sauna-auto teenuseid (=


EDIT : Kokkusaamine võiks tõesti toimuda oktoobri kuu esimesel nädalavahetusel ntx ....sest september on yks jube aeg ...kus aega napib jne

Ja seekord võiks rahvast rohkem kohale tulla !!!!!!!!!


* korgits kindel tulija Cool Ja seekord OMA kaherattalisel !
Meelsasti tuleks,päris huvitav oleks nii ühe kui ka teise asja suhtes mõtteid vahetada ja ka lihtsalt rääkida ja mõnus nädalavahetus veeta.Minule isiklikult sobiks ikka kah mingi oktoobrikuu oma,tore kui saaks vähemasti nädalakese ette teada,siis oskaks oma tööd planeerida.Aga kuidas on lood ürituse finantseerimisega-\"tasuta lõunaid pole ju olemas.\"Kas peaks ja siis kuhu,kellele mingi summa läkitama.
Tervitades,Flanagan
Seekord võiks kyll nii teha ,et kellegi kontole raha ylekanda ning selle raha eest sööki osta yheks õhtuks vähemalt ...grill vorstid ....salat .....ja värgid ...jne
Ega te pole unustanud, et oktoobri esimesel nädalavahetusel Kurtna laat!03.10.2004.

Tom.
No krt.........kuidas ma kyll võisin sellise asja unustada Big Grin

Siis teeks oktoobri teisel nädala vahetusel ?

väike-tom Kirjutas:Ega te pole unustanud, et oktoobri esimesel nädalavahetusel Kurtna laat!03.10.2004.

Tom.
North sul liiga hea mälu ma vaatan Big Grin Oktoobri teine nädalavahetus sobiks mullegi kui just Aafrikasse vahepeal minema ei pea Toungue Iseenesest ma vöiksin tegeleda toitlustuse ja asjadega kui keegi teine ei soovi Mul@mönes hulgilaos tutvused sees. Kuid kesk-eesti minujaoks küll tume maa, seega äkki keegi kes kohalik vaatab sauna/kohta kus kokku tulla.
Kui lumi maha ei tule, võin Nysaga suuremat kola aidata vedada Smile Orgunniks ja korraldamiseks kahjuks aega pole Sad
ega kui mõelda siis saun ei ole ka probleemiks Big Grin
Ma saan telki laenata mille sisse käib ahi ja seal võib täiesti vabalt kytta sauna temperatuurini Wink
Ja kui yhest telgist jääb väheks siis võin ka teise ka laenata =D

Seega kui rahval huvi on sellise sauna vastu siis ka sauna probleem lahendatud !
Aga ma kardan, et oktoobri keskel eriti suurt vaimustust kellegis telgis magamine ei tekita, seega oleks ikka vaja kohta kus saaks katuseall korra silma ka looja lasta paariks tunniks kuigi telksaun on lahe,käidud/proovitud
Üritaks siis kokkusaamise sättida 9-10 oktoober. Üritan pisut uurida Kesk-Eesti majutust. Korgitsa mõte Ivar73 kanti minna on väga hea (vanad filmid ja saun - millest mina kahjuks ilma jäin). Ootame siis edasi häid olemise kohti. Oleks hea kui saaks ülejärgmisel nädalal (39.nädal) mingi koha juba kindlaks määrata.
Samas oleks hea teada palju rahvast tuleb - rohkem rahvast, ulualuse rendihind väiksem.
TO redeagle: sinu sõnad: \"milleks osta poole kilone ketšup kui paned krooni juurde ja saad kilose\"
Vast kamba peale mõtlema midagi välja.
Peab vist teinekord vähem jooma, siis ei aja nii palju mula suust välja Big Grin Ja ma vöin toidukraami asja enda peale vötta, kui kellegil midagi vastu pole ning summa vöiks vast sinna 50-75 eegu vahele jääda, sellest peaks toidu jaoks täiesti piisama?!
Lehti: 1 2 3 4 5 6