automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jawa 638-le valuveljed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas keegi on 638-le mingid valuveljed alla pannud,ja ette ketaspiduri?Kuidas istuvad ja millise mootorrata omad olete pannud? Kas iz planeta 5 omasid saax istutada,või on liiga palju jama? rääkige oma kogemustest!!
[Pilt: Basic_01.jpg]
Kaldun arvama, et seda komplekti on võimalik ka tellida
Kahju et jawa 640-neid eestis ei liigu.
ma uurin kas saab tellida ,a ma kardan ,et see läheb kalliks,kas keegi on iz planeta 5 valud alla istutand,kuidas sobisid?

PRIITO

telli mulle ka
kusjuures paar aastat tagasi oli börsis üks 640 müügis... kui ma ei eksi, siis maksis 11000.- ...
ohooo,ei teadnudgi et neid eestis liigub,pole näind ka
ise pole ka näind... pildi pealt vaadates aga tundub väga ilus ratas... see, mis börsis müügil oli, see olevat 5a. garaazis ka seisnud...
Hind asjal suht reaalne ,sest vaatasin praegu tahavad mingid ullid 638 eest 13 000kr börsis.Minu arust suht mõtetu, paned natsa raha juurde ja saad mingi parema masina juba
Või mis arvate?

Rainx666

see ulli oma oli muidu päris kenake ratas..kui suudaksid pilte vaadata..Smile
Aint gondel osaliselt juures
vot
selline gondel ja valud muudaksid jaffi päris kenaks!!!!!
Või mis arvate???

Rainx666

aga see kas mitte ei ole jawa 640 kui paaki ja tagagondelt vaadata ?Big Grin aga iseenesest täitsa kena pill Smile
see on jah Jawa 640 Sport,aint gondel,valud,ja paak ja taga gondel teine,muu kõik sama nagu 638!!!
Nii et uus paak ,tagagondel ja täisgondel ,ja valud ning ongi 638 välimus palju ilusam!!!!
Või mis arvate,tasuks jamamist ära küll!!!!!!!!!

Rainx666

tasub..kindlasti..aga vaat kust neid saada..juba teine asi :/..ise oleks kah huvitatud muidu
tsiklivend Kirjutas:see on jah Jawa 640 Sport,aint gondel,valud,ja paak ja taga gondel teine,muu kõik sama nagu 638!!!
Seal on ikka palju rohkem asju teistmoodi. Alates raamist, millel tagaots on tsipa teise kujuga. Sumpsid on teised, amordid samuti. Lisaks on ka mootor veidi erinev - kasutatakse pumbaga õlitust, õli käib eraldi paaki, mis asub tagagondli sees. Pluss elektronsüüde.
ma rääkisin aint välimuse muutmisest mitte mootori vahetsusest.raami tagumist osa saab kergesti muuta selliseks nagu vaja, istutatud küll ja küll 634-le 638 tagaosa!!

Ja teised sumpsid,nagu bike-idel on ka mul olemas!!!

Rainx666

kõike saab kui tahta Smile aga muidu..keegi ei tea..kas tellida ei anna kusagilt 640 juppe? mõtlen gondlit..paaki..jne..?
Lehti: 1 2