automoto.ee foorumid

Täisversioon: Sport summuti tegemine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

altz

Tere!
Huvitab siis seline asi ,tahaks teha deltale sport summuti ja nagu olen ma aru saanud siis peab see olema selline?[attachment=2083] Äkki keegi viitsiks mingid mõõdud ja võibolal natuke paremad joonised anda Wink Ja kas keegi on ka mingit võimsus vahet tunda sellest saanud?Smile

iz350

Ega see sportsummuti(tema õige nimi on resonaaator kamber)jõudu otseselt juurde ei tee.Jõudu teeb juurde mootori forseerimine ikka.See toru lihtsalt aitab mootoril paremini mingitel pööretel töödata.Endal Deltal ka see resonaator toru küljes,mingit kiirust ta juurde küll ei anna,lihtsalt momenti saab kõrgematel pööretel natuke juurde.Ehk siis vastavalt selle resonaatortorupikkusega ja kujuga+leegitoru pikkusega mängides(neid pikemaks või lühemaks tehes)saab panna mootori mingitel pööretel paremini käima.

altz

iz350 Kirjutas:Ega see sportsummuti(tema õige nimi on resonaaator kamber)jõudu otseselt juurde ei tee.Jõudu teeb juurde mootori forseerimine ikka.See toru lihtsalt aitab mootoril paremini mingitel pööretel töödata.Endal Deltal ka see resonaator toru küljes,mingit kiirust ta juurde küll ei anna,lihtsalt momenti saab kõrgematel pööretel natuke juurde.Ehk siis vastavalt selle resonaatortorupikkusega ja kujuga+leegitoru pikkusega mängides(neid pikemaks või lühemaks tehes)saab panna mootori mingitel pööretel paremini käima.
Äkki annad joonised või mõõdud oma delta sumpsist?
kudas häälega lood on? Wink

iz350

Võin anda joonised küll,mõõdan ära.Hääl on ülivaikne.

altz

iz350 saatsin PT Wink

melku14

nuu aga mine osta endale poest krossika sumps ja oii kuidas läheb ÜLIKÕVA...soovitan 450kr.
tahaks ka neid jooniseid, ole hea saada mulle ka need

ix001

sooviks ise ka neid jooniseid

endi

tahaks ka joonised saada suuuuu@hot.ee
oleks hea meel kui saaks need joonised

endi

Kellel on mini mopile sport sumpsi saatku hoti kiri suuuuu@hot.ee
Et teemat mitte risustada, panen selle lihtsalt lukku. "SPORT" sumpse minidele otsige mujalt. (naerukoht).