automoto.ee foorumid

Täisversioon: Stella Automatic
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii,oleks vaja nöu foorumlaste käest,nimelt kas oleks mötet osta 4000.- Stella automaatkastiga.
Masin hea ja korralik,ja ka ainulaadne mina näiteks ei tea ühtegi säärast isendit.
Palun andke nöu kas on mötet,kui pole siis miks?

Märt
Üks miinus on mootori varuosade vähene kättesaadavus, kuid kes otsib see leiab, neid liigub küll. Kui masin muidu meeldib, ei tasu selle pärast ostmata jätta.
Olen isegi omanud kunagi sellist. Mootor töötab mõnusa vaikse häälega. Kahekesi peal olles jooksis 50 spido järgi välja. Aga lagunes kiirelt ära: kõigepealt läks käimalöömis süsteem tuksi. Nimelt hakkas käima löömisel kohe edasi vedama (sai siis hargil käivitatud). Siis läks esimene käik katki (hädapärast sai sõita kui hoog sisse joosta ning teine käik hakkas vedama). Mõlemil juhul olid mootoris hammasratastel purunenud mingid väiksed kõrvakesed. Kuna olin siis noor ja roheline ja ei teadnud remondist halligi, siis müüsin laiali mootoriga ära.
Aga üldiselt väga mõnus asi. Vene tehnikast on mootor peajagu üle. Igal juhul ostaks enne selle kui mõne V50 mootoriga.
Jah mönus masin on küll,aga tahaksin teada hinna arvamust?
kas on palju vähe?

Märt
4000.- eest peab see nagu uus olema! Kui juba \"kapremonditud\" ja \"tuunitud\" siis on seda palju.

ressu

ega stella automaat ei ole min gi haruldus,neid borsis ja soovis küll müüdud ,alla 1000kr isegi,4k ei maksa seda osta,mine kuldnebors.ee seal saa mingi 1200 nokitsemist vajava stleea automaat käigukastiga,kuid uuris et autoomaat käigukast ei pea kaua vastu.

StellaMees

mrt36 Kirjutas:Nii,oleks vaja nöu foorumlaste käest,nimelt kas oleks mötet osta 4000.- Stella automaatkastiga.
Masin hea ja korralik,ja ka ainulaadne mina näiteks ei tea ühtegi säärast isendit.
Palun andke nöu kas on mötet,kui pole siis miks?

Märt
\'
kui võimalik siis soovitan osta sul juba Delta liigub paremine mul on ka aut.kastiga stella ! AEGLANE ! on

StellaMees

RESSU
sul täitsa õogus see ple mitte mingi haruldus neid palju eestis aint asi selles et jh juppe ple eriti kuskilt saada !

exit0

endal oli ka see masin raam on noh kõva vägevam kui tavaliselv-50
saigi soetatud automaadi mootori vastu v-501
ega sellega üks nuss ole olnud kinnitused ei ühtinud jne
aga muid liikus ülihästi

mkf

mingi kuradi vene mopi mootoriga ärge seda masinat võrrelge.vene aparaati kisud 50 korda tihedamini lahti kui seda. käimar on sitaks lihtne. ime kui sellega midagi juhtub. mul endal on see. super aparaat!
Väga erk minek on,ega Sul pilte enda masinast pole?


Märt