automoto.ee foorumid

Täisversioon: ei saa kolvisõrme välja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline probla, et ei saa D-8-l kolvisõrme välja, kas keegi saaks laenata/teha abinõud, millega see välja pressida? Kruustangid ei aita ka, kuna on liiga väikesed...
Kas kuumutada oled proovinud?
Kas sellel kolvisõrmel oli ikka auk sees st. et polt läheb läbi? (~osad vist olid seest täis, krt vana pea ei mäleta...)

Igatahes kui polt läheb läbi, siis saad tõmmitsa teha suvalisest pikemast poldist mis sõrmest läbi mahub ning väiksest torujupist, mille sisediameeter on natuke suurem kui sõrme läbimõõt.

Roono

võta splindid eest, või siis kalla pens kolvi sisse ja pane põlema siis kolb paisub. ning siis lükka kuueline mutter läbi mille küljes on seib(sama suur kui sõrm) ja siis teisele poole pane polt ja toru(mille sisse mahub sõrm ja läheb kolvi peale)siis panepolt teisele poole ja hakka võtmega keerama. juhul kui nii ei saa siis peksa kolb puru.

w6rrimeez666

Roono Kirjutas:või siis kalla pens kolvi sisse ja pane põlema

APPI!!!!!!!!!!
pane kolm kuskile purgi sisse, pean ka sinna ja siis põlema oota kuni pena ära põleb ja siis ta ta kruvikaga sealt välja...
Kas gaasilambist või kuumaõhuföönist on siin seltskonnas keegi kunagi kuulnud?
Aga bensiini süütamine on ka väga tore, naabripoiss valas kolvi bentsu ääreni täis ja pani põlema ,kolb läks kuumaks ja bents läks keema ja plahvatas kõikohad olid põlevat bentsu täis, aga see lõi kolvi keskele pika prao ja sõrm libises probleemideta välja.
InseneridBig Grin
Vedru ikka eest ära võtsid? Big Grin
Ma võin relakat laenata =P ..lõikad kolvi pooleks Big Grin
Ohhhhhhhh.... Sad

(ja nii need mootorid ära lõhutakse)
võib ka kolvi keevasse vette panna mõneks ajaks...vist...

Roono

mis kuradi appi. ma olen ise nii teinud. ma võisin küll siia foorumisse hiljuti tulla aga see ei tähenda et ma ei oska midagi

Crazydonkey

Insenerid t6esti :p
pane kolb keevasse vette keeda natuke ja siis löö välja
mis te pilkate üksteistBig Grin teisel tõsine mure.kuumutamine on tõesti hea mõtte aga siis teha korralikult mitte kuskil auguga topsis kust bena välja voolab ma mäletan et mul oli tehtud sõrme välja löömiseks selline puidust klots kus auk sees ja see oli vist vähe kumer ka siis mingi polt või midad ja anna valu saa võid tal lasta vähe bensiinis liguneda ka ehk muutub midagi
Sõrm ammu välja saadud, sai vist kruustangide, poldi ja torujupiga.