automoto.ee foorumid

Täisversioon: kuidas panna kokku Delta mootorit?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

E2T

sooviks õppetust kuidas panna kokku Delta mootorit Toungue :! kui sooviks ise keegi kokku panna maksan selle eest
kui sul kirjanduse vastu huvi, siis on pakkuda delta manuaal paljundatud kujul. tegin endale kunagi paljunduse ja siis sain originaali ka takkajärgi. nii ta mul vedelema jäigi. raamat on vene keeles (kui keelt ei oska, siis joonised on ikka abiks). hinnaks 25 kr.

E2T

abi oleks aga kuda ma raamatu kätte saaks
Tere klassivend Madis.
Väga tore ,et üritad oma hiljutisest \"ostust\" asja saada ,kuid siiski mainiks mõningaid takistusi, mis kokkuvõttes lõpetavad su mootori ehituse ära või käima sa seda elusees ei saa. Alustaks tööruumidest sinu keldriboxide vahekoridorist oleks vaja kokupanekuks midagi etemat, töölauda ,head valgustust, spetsiaalseid tõmmitsaid ja kruvikeerajaid ,kuid arvestades seda ,et sul puudub isegi padruni komplekt, milleta ei saa silindri kaant peale panna ja mõningaid asju veel, siis oleks sul mõtekam, lasta see kellegil ,kes omab sobivaid töötingimusi sobiva summa eest kokku panna. Aga siiski vead ei ole ainult sinu töötingimustes, vaid tooks ka mootori puhul välja paar miinust mis esmapilgul silma hakkasid:
1)Kolvi rõngaid on 2 soone peale kokku 0,5
2)Kolvipeast on ikka suured tükid väljas
3)Osa mootori kaani on puudu
4)Sul ei ole ühtegi tihendit
5)Mootori laagreid on alles üsna vähe ja needki on läbi (loks sees)
6)Siduri kettaid ega klotse sul pole.
7)Eelmine omanik kasutas kütusena NAFTAT (Diisel)!!!!
8)Silindris ei tohiks olla sooni kuhu küüned taha jäävad ,sul saab nii silindril kui ka kolvil mureta küüni viilida.
jne.
Ühesõnaga on seda mootorit sul üsna mõtetu ehitama ,hakata ,kuna uute osade hida pakun ma ca. 1500.- eek sul, ja see juhul kui kõik ise kokku paned ja osad tihendid ka ise teed. Mõtekan oleks sul kasvõi see traka magneetoga võrrimootor sinna peale panna.
Masina saamislugu oleksid võind ka mainida ,et eelmine omanik soovis 200.- eeku kogu delta eest ,aga sa andsid talle 70 rubla 150-170 eeku pähe nii sai ta kõigest 35.- eeki. Kuid see on ka müüa viga ,et ta sellist raha vastu võttis ,igaüks tehku omad järeldused.

MArek
liigun tallinnas (kesklinn-nõmme-mustamäe). kui soov on, pead ise järgi tulema.


E2T Kirjutas:abi oleks aga kuda ma raamatu kätte saaks

E2T

klaabi anna enda telfoni numeber et ühendust võtta saaks ma
kellegil pole mingeid pilte käigukastist või midagi sellist? ja klaabu sul skanner on?
minge tondi moto poodi ja küsige mopi kirjandust Wink

tim_13

ma seal poes käind mida nad seal pakuvad siis kirjandust ma mõtlen. ja muide pregu korralike mootori ja üldse mopi osade saamine suht raske sest õige tehas minu teada kinni.
ma olen ise saan käigukasti võlle millel viiliga pool nuuti maha lükkab.