automoto.ee foorumid

Täisversioon: võrrivõidusõidu III ametlik etapp
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Võrrirvõidusõidu III ametlik 2004a etapp toimub 10.10.2004 Jaanimäe rajal, Harjumaal.

Registreerimine 10.00 - 11.00
Vabatreeningud 10.00 - 11.30
Esimene start 12.00

täpsem info www.hot.ee/vorr


Vabandan, et nii hiline info, aga see, kas rada võistluskorda saadakse selgus alles täna õhtul.
Võib vaid rõõmustada ,et üle tükki aja kah mõni ametlik etapp toimub.
Oi kurat, nii kahju, et mul masin veel valmis pole...
Aga vaatan, kuidas rahad laekuvad, hea stsenaariumi korral äkki isegi saab sõitma.
Värskelt sellelt võidusõidult naasnuna (seekord pealtvaatajana) panen üles mõned pildid.
Muljed igati positiivsedSmile
Piltidelt tundub, et päris ligane oli?
Kas kukkumisi oli palju?
Kukkumisi ma võrride klassis küll ei näinud.
Tõesti täiesti arusaamatu kuidas suutis nr \"47\" nii hästi edasi liikuda. Oli tal ju originaal karbuss õhupuhastiga ja silindripead polnud silma järgi allapoole lastud (surveastme tõstmiseks).
Teises noorte/naiste stardis siiski kukuti, täpsemalt - hakati käima lükkama ja üks lükkas teisele otsa (niipalju kui mina nägin eemalt)
kes "reporterist" katkendit nägi?Igatahes maru vaatepilt oli.
Vaatasin ka just Reporterit, suht huvitav oli. Kellegil seal saates näidatud videolõike salvestatud pole?

zar

Reporter oli jah väga lahe, peaks vist enda sugulase võrri küüni alt välja lükkama ja hääled sisse panema vist Big Grin
Nüüd siis kindel plaan välja kujunenud, jääraja sõidul tahaks küll kohal olla, kui võrri veel pole siis tuleks lihtsalt vaatama. Üritan siiski ehitatda endale võrri millega kihutada.

raix666

nägin ise kah reporterit. a kes see mees oli kes seda korraldab?andis seal intervjuud ka. mõni foorumlane??
raix666 Kirjutas:nägin ise kah reporterit. a kes see mees oli kes seda korraldab?andis seal intervjuud ka. mõni foorumlane??



Jaan K alias \"oldmoped\"
Tahaks teada seda et kas Võrrivõidusõidul on olulisem kiirus või tõmme. Vaatasin pilte ja kunagi oli ka raja plaan üleval ja tundus kurviline rada, st. et olulisem tunduks kiirendus(tõmme) kuna on suhtelisest kurviline siis suurt kiirust ei saagi kätte. Või kuidas sellega on?
Minu arvates on hoopis tähtsamal kohal sõiduoskused. Seal vanad krossisõitjad on esimeste seas. Nad läbivad kurvid täisgaasiga. Mu sõber, kes sõidab harrastajana krossi, ütles: \"mis võrriga viga kurvi läbida, seda hoiad jõuga püsti, see nii kerge\". Aga eks katsu midagi sellist teha kui puudub pikaajaline krossisõidukogemus. Minu jaoks sellisel üritusel ei olegi tähtis forssimine (sõidan nagunii \"stock\" masinaga) ja esiotsa jõudmine vaid lihtsalt osavõtt.
Et millal siis toimub järgmine etapp? Või on kuskil mingi kalender üleval, et teaks ka masinad valmis panna.
iz350 Kirjutas:Jah,pange oma võrrid tööle,sest talvel on ka jäärajal toimuvaid võistlusi võrridele tulemas!

Mind huvitaks, kuidas masinad jää peal stardis käima lükatakse. Või pannakse selleks otstarbeks mõni liivatatud rajalõik maha ???
Luther Kirjutas:
iz350 Kirjutas:Jah,pange oma võrrid tööle,sest talvel on ka jäärajal toimuvaid võistlusi võrridele tulemas!

Mind huvitaks, kuidas masinad jää peal stardis käima lükatakse. Või pannakse selleks otstarbeks mõni liivatatud rajalõik maha ???

nael-või korkkummid peaks kinnitallatud lumepeal piisava raskusj6u korral h2sti haakuma, nii et tglt liivarada vaja pole , v2ntade omanikud saavad probleemist muidugi lihtsamalt jagu
Terekest !

Tegelikult said peale Jaanimäe viimast võistlust talvised reeglid
enam vähem selgeks räägitud.
Paika jäi nagu põhiseisukoht, et kõik naelad ja rattaketid mida
vanasti sai kasutatud on keelatud, küll aga lubatus kõiksusgused talve- ja (või) krossikummid.

Kuid tasuks uuesti läbi mõelda start seisva mootoriga millest oli ka eelpool juttu, mis näiteks noorteklassis sõitval 8 aastasel poisil väikese jalgratta
raamipeale ehitatud säärekaga jää või libeda raja peal jääbki
käima saamata.
See tuleb läbi rääkida ennem võistlust kõikide osavõtjatega
kohapeal.
Sai ju korraldajaga kokku lepitud, et naelad ja muu \"väljaulatuv metall\" on keelatud.
Küll aga on olemas jalgratta M+S kummid muide
Lehti: 1 2