automoto.ee foorumid

Täisversioon: planetaga ühtlase kiiruse hoidmine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tahaksin küsida, kas on see normaalne, et mu planets madalatel pööretel ei saa normaalselt ühtlase kiirusega sõita?
näiteks sõites 4. käiguga linnas kiirusel 50 km/h ja hoides gaasi ühtlaselt peal, hakkab mootor vahele jätma ja tutrsuma. samas kiirustel 70 ja 80 km/h pole sujuv sõit mingi probleem. mootor töötab ühlaselt.
süüte ja segu viga nagu ei tohiks olla. ses suhtes tundub kõik OK olevat.
kuigi see küll eriti mind ei sega, tahtsin ikkagi kindel olla ja üle küsida.
teab keegi vastust?
Mina tean nii palju öelda,et Izhidel on iseloomulikud madalad pöörded,ja peaksid töötama ilusti madalatel pööretel.
Aga vöimalik,et sul on need liiga madalad.


Märt
minu rattal on ka selline omadus et kui kiirus 4-ndaga on alla 50 siis hakkab turtsuma,kuigi see peaks normaalne nähtus olema
minuoma turtsub ka kui ühtlastel pööretel sõita, ja ma olen õnnelik selle üle, vähemalt töötab.
See turtsumine ja vahelejätmine madalatel pööretel ei ole normaalne. Kuidas teie aparaadid siis tühikäigul töötavad?

Mul oma iz 56-ga sellist probleemi pole, madalatel pööretel ning kõrge käiguga tekib hoopis ühepütaste izide leivanumber - siduri ja veoketi lõtkudest tulenev lõhkumine.

Samas on üks võimalus - küünal tahmab madalatel pööretel ära, mistõttu masin hakkab vahele jätma, pöördeid lisades on kõik ok. See juhtub siis, kui karterisse immitseb käigukastist õli või on segu lihtsalt liiga paks.