automoto.ee foorumid

Täisversioon: Olle & co: Võrley Davidson, Delta, Minsk, Voshod, Kavrovets, CZ, Jawa
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3

olle-

TÄHELEPANU, kui teile meeldivad originaalmasinad siis ei soovita allpool olevaid pilte vaadata, vaid vajutada back nuppu.


Siin on siis mõned motad:

Võrley Davidson

[Pilt: v6rley.jpg]

Delta

[Pilt: delta.jpg]


Minsk

[Pilt: minsk.jpg]

krossi Voshod

[Pilt: voshod.jpg]

Voshod 3M originaalina..

[Pilt: Voshod3_M.jpg]

..ja ümberehitatuna

[Pilt: tuunitud_voshod3m.jpg]

ümberehitatud Kavrovets

[Pilt: kavrovets.JPG]

CZ 125

[Pilt: cz125.jpg]

CZ 380

[Pilt: cz500.jpg]

praegu on pooleli veel paju masinaid

nt Jawa 638

[Pilt: jawa.jpg]
Sellel 638-l bike-i kumm kettile ruumi jätab,või hakkab kett vastu käima?
Mu omal on slikk bike-i kumm taga ja ette tuleb ka bike-i kumm ja sportsumpsid,mitte originaal sumpsid!!!

olle-

tsiklivend Kirjutas:Sellel 638-l bike-i kumm kettile ruumi jätab,või hakkab kett vastu käima?

Ruumi jääb ülegi.
Kuigi mulle ümberehitamine ei meeldi, olen sunnitud ütlema, et osad masinad päris ilusti tehtud.
Samas ei saa jätta mainimata, et originaal on mõtekas jätta originaaliks. Ja ainukesed krossikad nendel piltidel on CZ-id, see nn. \"krossi voshod\" on lihtsalt munadepõrutaja.

doyou

Kuule see seina äär on nii tuttAv mul arvutis pilt kus on družba delta sama seina ääres ja ma mõtlesin... ... palju sa selle eest tahad

ressu

voshod orginaalis oli küll jah korralik.Aga tema masinad ise teab mis teeb,

doyou

ei ma ei või see minsk hakkab mind öö sel kummitama kui ma ei kysi palju sa ta eest tahad. mul praegu 800.- ja vidinaid...

doyou

Okei nagu märkasin tegeled ka mopeedidega??? mul on kaks mootorit ja yx raam. raamil oleval mootoril on keps pees ja sellel teisel rõngad ja teine käik. muidu saab neist kahest kokku korraliku masina mida vahetada minski vastu.

olle-

Nurr Kirjutas:krt mees!!!! ma tahaks sul naha üles kütta, et sa voshodist ja kavrovetsist sellise si*atüki kokku oled voolinud.... kas need on sul mõistuse vaheajal ehitatud??? võrri ehitasid vist ka jommis peaga... äghhh.... ega mõistus pole omateha.... ega maailmas peab ikka ullikesi ka olema...

Kommentaari järgi otsustades oled sa ise mõistuse vaheajal tehtud. Ma ei saa pihta mis sulle ei meeldi??
olle- Kirjutas:
Nurr Kirjutas:krt mees!!!! ma tahaks sul naha üles kütta, et sa voshodist ja kavrovetsist sellise si*atüki kokku oled voolinud.... kas need on sul mõistuse vaheajal ehitatud??? võrri ehitasid vist ka jommis peaga... äghhh.... ega mõistus pole omateha.... ega maailmas peab ikka ullikesi ka olema...

Kommentaari järgi otsustades oled sa ise mõistuse vaheajal tehtud. Ma ei saa pihta mis sulle ei meeldi??

Maitseid on erinevaid kellele originaal, kellele tuuning.
Nurr Kirjutas:to mossepower: mis krdi tuuning see sinu arvates on? asi on tuuningust küll väga kaugel...
enda asi mis teeb

olle-

Nurr Kirjutas:sa teed mingeid maitselagedaid lendavaid taburette.... ja sina olid vist see mees, kes tahtis selle nn. krossi voshodi eest 5000.- ilma dok... ei saa sinust disainerit ega müügimeest.... peppu oled kukkund, muud ma ei ütle...
auto24.ee ja motokuuri foorumis on sinu õige koht... sealt leiad samasugust idiootsust...

Ma teen ratastega taburette, siiamaani ükski lendu veel läinud ei ole. Mis originaal taburett sul endal siis on?
Kapsaid üksteise kiviaeda saate loopida kuskil mujal.
Kuniks rahunete, paneme teema lukku.
ronisin \"võõrale õuele\" ja tegin teema lahti - ei maksa ju ühe (mõttetu?) kraakleja pärast huvitavat värki kinni panna. Mu meelest vaeva nähtud küll - ning siis peaks ka võimalus olema asjast rääkida... Mõni mees võib oma uunikumijuttu ajama jäädagi - aga tegutsemine on ju see, mis tegelikult loeb!
nõustuks nurr´iga (lugege ise mida tema arvab)
loomulikult on ka võimalik masinaid ilusti tuunida aga siin pole seda tehtud:S
lohutuses võin öelda, et värv on enamusel ilus
Igal ühel oma maitse ja iga yhele peab eelkõige iseendale meeldima oma projekt !!!
\'\'Nurr\'\'...Kõik ei pea käima sinu maitse järgi ja nii kuidas sina tahad !!!

Mulle meeldivad need inimesed kes kykitavad garaazis ja aretavad ning ehitavad selle asemel ,et kusagil viru keskuses chillida ning ajada lolli juttu ja oma viimase raha eest osta kallist kohvi ,et välja näha lahedatena...
Äkki räägid meile mida tema oleks pidand siis tegema kui raha ei ole uue baigi või mõne custom ratta jaoks ? ...Vanad tsiklid on ODAVAD ja neid on lihtne ymber ehitada seega see on ju ainus varjant !?.....Kuna inimesel käed ei kasva pe*****t ning ta tahab olla originaalsem teistest kuid ei ole piisavalt raha ,et osta tutikas harley või mõni bike siis ostab oma viimase taskuraha eest mõne vene rondi ja ehitab selle ymber milleski selliseks mida teistel ei ole siis on ta kohe uunikumi rõvetaja kes ei vääri meie ühiskonda ? Laseme maha tema siis ?

Kas sa mul kütaksid ka naha üles ? Kui ma näitaks sulle kui palju uunikume olen mina ära rõvetanud (ja kui palju on mul plaanis veel neid ära rõvetada ) ? Smile

Ja ,et ma nyyd jumala eest su EGO ei kahandaks siis jah \'\'Me teame jah kui suur kangelane sa oled ning kui palju uunikume päästad igapäev Wink \'\'

Kui sul on veel midagi selle koha pealt öelda siis kirjuta mulle või teema autorile ...ära lagasta teemat Wink

Nurr Kirjutas:krt mees!!!! ma tahaks sul naha üles kütta, et sa voshodist ja kavrovetsist sellise si*atüki kokku oled voolinud.... kas need on sul mõistuse vaheajal ehitatud??? võrri ehitasid vist ka jommis peaga... äghhh.... ega mõistus pole omateha.... ega maailmas peab ikka ullikesi ka olema...



sa teed mingeid maitselagedaid lendavaid taburette.... ja sina olid vist see mees, kes tahtis selle nn. krossi voshodi eest 5000.- ilma dok... ei saa sinust disainerit ega müügimeest.... peppu oled kukkund, muud ma ei ütle...
auto24.ee ja motokuuri foorumis on sinu õige koht... sealt leiad samasugust idiootsust...




Et asi liiga OFFTOPIC\'uks ei kisuks siis ikka paar sõna teema autori tsiklite kohta Smile

Kui tahad jawa\'st saada midagi super baigi taolist asja siis keevita esihark järsema nurga alla ,et ratas oleks rohkem kõhu all ja pane amordi torude kylge \'\'rutskad\'\' nii on parem kontroll Wink Kliirents proovi ka väikseks viia ,et lased amortide juurest alla poole raami natuke. Kui hakkad tagaistuja kohta tegema siis las olla ta samal tasemel mis eesistuja iste või kõige rohkem paar senti kõrgemal. Mina olen selle koha pealt p****e lennand ja tervet tagumist raami ymber tegema hakkand uuesti Sad

doyou

To: Olle- : Asi on selles minskis mille kohta ma pole enam tagasisidet saand ja tahaks teada et kas sul nyyd rattad all sel masinal ja muidugi oleks huvitatud ka selle ostmisest Ca: 1000.-

mati

Nurr oleks siis toredam kui see masin oleks kuhugi roostetame jäänud või oleks ikka parem nagu omanik tegi masina erinevatest juppidest kokku.
Igal ühel on muidugi arvamus oma maitsele aga ühte ma ütlen kui sulle teema ei istu pole mõttet teha ka nõmedaid postitusi!
Natuke OT väist ka Toungue
Kavrovets ja võrley on väga ilusti tehtud.
Muide kus see võrley pilt tehtud on koht tundub igastahes väga tuttav.
Ja seda et ära pane tähele neid kritiseerijaid nad lihtsalt kadedad Smile

olle-

korgits Kirjutas:Kui tahad jawa\'st saada midagi super baigi taolist asja siis keevita esihark järsema nurga alla ,et ratas oleks rohkem kõhu all ja pane amordi torude kylge \'\'rutskad\'\' nii on parem kontroll Wink Kliirents proovi ka väikseks viia ,et lased amortide juurest alla poole raami natuke. Kui hakkad tagaistuja kohta tegema siis las olla ta samal tasemel mis eesistuja iste või kõige rohkem paar senti kõrgemal.

Sellest Jawast pole plaanis teha superbiket, rohkem ikka midagi tänavasõidubike stiilis masin. Esiratta kõhu alla toomiseks oleks vaja raami ümber teha, sellega ei viitsi praegu jamama hakata. Mis puutub amorditorude külge kinnituvatest lenksudest, siis ma arvan, et lihtsalt sirgetest lenkstangidest piisaks, aga sellele Jawale jäävad arvatavasti need mis praegu küljes on. Iste ongi plaanis teha enam - vähem selline nagu soovitasid.
täitsa lahedad masinad sull, üli hästi tehtud, \"mõnele\" küll ei meeldi, ma teen ka ühte masinat korda
Lehti: 1 2 3