automoto.ee foorumid

Täisversioon: palun abi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

maxter_d

mul on selline mure et mul on stella millel on peal selline mootor nagu \"PMB\" kett jookseb al vasakult poolt aga see selleks
.. nimel kui on keegi sellise mootoriga kokku puutunud siis palun abi nimelt on mul magneeto katki õigemini need maknetid mis seal sees on üks on katki ja ilma ta käima ei lähe kui kellelgi on siis palun võta minuga ühendust.. 58097169

Arctic

Pmst, poest oleks 10 korda lihtsam läbi hüpata Smile

Ja teine kord, kui midagi kirjutad, loe enne 3 korda enda tekst hoolikalt läbi. Vaata, kas sa ise ka aru saad.

Algul sain aru, et su probleem seisneb selles, et sul on \"PMB\" mootor peal. Tegelt on ju probla selles, et sul on \"PMB\" mootori magneeto katki Smile.
Arctic Kirjutas:Pmst, poest oleks 10 korda lihtsam läbi hüpata Smile

Ja teine kord, kui midagi kirjutad, loe enne 3 korda enda tekst hoolikalt läbi. Vaata, kas sa ise ka aru saad.

Algul sain aru, et su probleem seisneb selles, et sul on \"PMB\" mootor peal. Tegelt on ju probla selles, et sul on \"PMB\" mootori magneeto katki Smile.

Tegelikult tundub mulle, et maxter_d suurim mure on selles, et tal on Stella....

vähemalt nii võib sealt välja lugeda

maxter_d

ma veidi eksisin mul on stella mootoriga BMP ja tal on magneeto katki!!!!