automoto.ee foorumid

Täisversioon: Võrrike.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Taastaja

Sai siis peale vanema surma lakas kolistatud ja leidsin oma enda isa lapsepõlve võrri. (umbes 30 aastat seisnud) See oli jubedat roostes ja mäda.
Aga ühe talvega sai selle üsna kenaks.
Tean et olen originaali solkija aga see \"algmaterjal\" ei olnud mitte kohe originaalis. Sai ümber-ehitus- ja mootorile kap. remont tehtud ja tulemus oleks selline.
Aga ärge hakake mind kastreerima nende leekide eest esiporikal, sest see on ammu maha võetud.

ressu

korralik võrr,need leegid oleks võinud alles jäta,oleks stiilsem.Tubli ei asja ettevõtsid ja korda tegid.
Kena töö on tehtud. Neid pilte olen küll juba jupp aega tagasi kusagil foorumis näinud.

w6rrimeez666

Originaalist on vist jah säilinud ainult raam ja paak ja mootor
Esihark, porikad, sadul, rattad, lenksud jne on juba mitu põlvkonda uuemate masinate omad.
Aga tulemus on ühe teise foorumi kasutaja veetorusumpaga masinaga võrreldes ikka tõeline ilus pärl... kui veel sadula kah viitsiks korraliku ja uue teha.

Aga karta on, et ehitustoorik ise umbes 30a vana, mitte 30a lakas seisnud.


Taastaja

Lihtsuses peitub jõud.
Iste on jah ainuke nõrk koht selle masina juures eks seda saab see talv teha, veel et porikad rattad ja vist ka esihark on võetud vanalt vene kahekäiguliselt mopilt (selle sain isalt teada)
Aga jah tuli meelde kuidas lakast alla tassides võis tagaporikast näpu läbi lükata ... nii roostes oli. See probleem sai aga eemaldatud kui augu kohale alla metall plaat keevitatud ja pealt pahtliga siledaks.
Ja vanuse kohta veel niipalju et võrr ise on raudselt üle 30 aasta vana.
Kahju et mul valmimise järgus kaamerat käepärast polnud.
Eka tuleb ka järgmisi projekte. Wink
Stiilne masin!
väga ilus!
Kas on kavas ka võrrivõidusõidust osa võtta?
Hästi lihtne ja samas pilkupüüdev! Kiidusõnad!
zten00 Kirjutas:Mille laternad need on ja kas näitavad ka midagi?

Kõige tavalisemad ja levinumad uueaegsed (1980ndate) jalgrattalaternad. Vähemalt esimese pilguga näisid olevat.

Pauka

pakiraami pole üldse või pole lihtsalt külge pandud
riga7?
mis mootor(d8?)