automoto.ee foorumid

Täisversioon: I seeria Pobeda summuti
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sattus kätte Anohhini raamatu \"Sovetskije avtomobili\"1950 a. väljaanne ja selles toodud Pobeda I seeria summuti süsteem.
Võibolla on taastajatele abiks.
http://pilt.ee/view/234761/
Tänan.

Selline asetuse skeem muutus juba 1948 enne suure masstootmise algust. Kahtlen väga, kas nii vanu masinaid üldse alles on.
Analoogset sumbuti kinnitust ja asukohta olen ma näinud hilisematel mudelitel (ise tehtud). Tõenäoliselt ei olnud tihtipeale originaal sumbutit varuosana saada ja kasutati mõne teise auto sumbutit.
pkuldsaar Kirjutas:Analoogset sumbuti kinnitust ja asukohta olen ma näinud hilisematel mudelitel (ise tehtud). Tõenäoliselt ei olnud tihtipeale originaal sumbutit varuosana saada ja kasutati mõne teise auto sumbutit.

Kas Eestis on summutitöökodasid mis keevitaksid joonise või eeskuju järgi vanaautosummuti või tuleks otsida originaalile ligilähedase väljanägemisega masstoodangu hulgast?
http://www.universal.ee/
Kataloog on registreerimata alla laaditav ja valik on üksjagu suur aga suhtlemise tulemusena on nad ilmselt valmis ka erinõudmistega tegelema. Omal ajal leidsin Pobedale sobiva ka Walkeri kataloogist, paraku ei oska öelda, millele see tegelikult tehtud oli aga kuju oli peaaegu identne, pisut lühem.