automoto.ee foorumid

Täisversioon: Opel Ascona B 80` Lexmees [taastamisel]
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Lexmees

Sain ta siis sellises seisus, et oli 1999 aastast garaazis seisnud! Nüüd püüan teda taastada niiaplju kui võimalik ja rahakott kannatab! Autol on peal veel päris kena värv! ja väljastpoolt pole roosteussiga lood kõige hullemad! Kuid see eest põhjaalune tuli peaaegu tervenisti uus teha ja poolraame tugevdada.
Värimisega on nõnda et teeb väljastpoolt värviparandusi! sest kõige hullem ei ole olukord! Kunagi ehk värvib üleni!
Mootoriga oli selline lugu et uus aku peale ja võtit! tiksub ilusti aga karbuss vajab vaatamist sest gaasi andes tõmbab nagu end täis ja tahab välja surra!
http://www.carrating.org/car.php?4132

Kõik pildid! http://www.zone.ee/asconapildid/

[Pilt: IMAG0001.JPG]
[Pilt: IMAG0003.JPG]
[Pilt: IMAG0004.JPG]
[Pilt: IMAG0005.JPG]
[Pilt: IMAG0012.JPG]
[Pilt: IMAG0021.JPG]

Lexmees

olematu põhi
[Pilt: IMAG0022.JPG]
[Pilt: IMAG0023.JPG]

keevitatud
[Pilt: IMAG0003.JPG]
[Pilt: IMAG0005.JPG]
[Pilt: IMAG0013.JPG]

tehtud \"võre tuuning\"
[Pilt: IMAG0001.JPG]

Lexmees



Keevitus tööd valmis!
värviparandust tegema ja sisu korda seadma!
Uus sumps ka tulekul roostevabast!
vaatan üle veel mootori ja veermiku
Varsti TänavatelBig Grin
pildid:
http://www.zone.ee/asconapildid/6.nov/
[Pilt: IMAG0025.JPG]
[Pilt: IMAG0030.JPG]
[Pilt: IMAG0034.JPG]

Lexmees

Siin on juttu pikemalt
Ascona B @streetrace.org
Tore kui mõnedki sellised eakamad lihtrahvaautod põllulkõrrelõikamise asemel taastatakse, Respect! Soovitan sellise auto taastada üleni originaali baasil mootor, interjöör ja kõik muu.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!
MArek

Lexmees

peoneeger...on rajalt maas ja ei tea kas ta üldse enam rajale saab
eile siis 16:30 paiku sõitsin mööda telliskivi tänavat...kui ühtäkki ei tea kust kargas välja süsimust peugeot 406...ja käis pauk...kalli peoneegri esiots oli ikka niisees et anna otsad....vormistasime paberid ja asjad ja vend tunnistas end süüdi...kuid mis kasu see mulle toob...kindlustus never ei maksa mulle auto remonti kinni vaid annab avariieelse jääkväärtuse:S mis on mingi mõtetult vähe raha...ja ei korva seda mis sinna sisse olen matnudSad:S rsk
Närvi ajavad need lambad...võiks vähe vaadata ja siis oma vasakpööret sooritadaSad oeh jah ...ex omme kindlustusse ja ehk kuuleb ja näeb mis seal saab...
Keegi oskab ehk kindlustuse koha pealt kommenteerida siis ootaks huviga!
täna ka kindlustuses käidud ja ütlesid et 5000- ja auto jääb mulle...vut seega vanakooli mehed kellel on esituld paremat, esipõlle,kapotti tiiba, iluvõret ja lanserit? andke aga teada
kommentaarid oodatud
Ja ongi et kui kindlustus ütleb et auto hind nende arvates on 5k, siis see on a ja o ning vastuvaidlemist ei toimu?

Mille põhjal see 5k tuletatakse? Neil on mingi töökoda, mis lubab selle hinnaga auto üles lüüa?

Lexmees

eip ole...nende kalkulatsiooni järgi läheb remont 15k ja see on üle mu auto turuväärtuse...kuigi ise olen sinna nii mõnigi kroon rohkem pannud
Nägin vist su autot Sütiste teel silman elektri juures mingi remonditöökoja ees?
Igaljuhul edu auto taastamisel, see auto on taastamist väärt.

Bling Bling

Vanal klassivennal on sama sugune. Ainult 3.0 mootoriga (vist oli).
oi oi vat see on masin ..kui saaks sellise ostaks.endalegi oli siin nn külavahel rallimiseks selline 81. aasta oma ,muratase munakividel oli olematu -ykskikoht pole kolisend-salong on seest ka ilus(mulle meeldib) ja mootor oli ka 1,3 S kütusekulu oli kuskil 5-6. (võttis ise ka imestaka) mootor-4ne käimakast kardaan ja tagusild alles gi veel et kui keegi huvitatud siis antke teada originaal veljed ka 5 tk 13" üli kõva masin arvan ma,ja arvavan teised ka kes omanud ja sõitnud sellisega...silm puhkab kohe piltidel..
leho kuule tahaks teada mis lõpuks sellest autost saanud on. müüsid maha ?
Lugesin teema läbi ja tundub , et auto on siiski maha müüdud
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...71d11ea6ab Eelviimane post.