automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tsikkli eest 150 000.-
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...l_pagesb=4

Jupiter eest natuke palju ei ole tahetud???Big Grin Kardan et on natuke nullidega eksitud,või on puhta hulluks mindud.!!!
Kahtlen, et asi nii hästi on säilinud,tundub ülevärvitud ja müügiks üles löödud.

Muuseas seda tsikklit olen ma näinud Tartu peal sõitmas, vanamees sangas!!!

Mis arvate??
Isegi minu bike maksab vähem =P
Huvitav kas ta pingutas kogemata nullidega yle või tõesti tahab sellist raha saada :S

bart

Ma arvan et tegelikult tahab selle eest ikka 15 000.-
Hind on kõrge aga samas on kõigil õigus küsida oma ratta eest mis tahes raha.
Toon ühe näite - minu IZ56 \'57 ei maksa tõenäoliselt rohkem tuhandeid kui saekaatrimehel ühel käel sõrmi, kuid ma ei müüks seda ära isegi 10 kilo eest - masin on lihtsalt liiga armsaks saanud.

Arvan, et arutelud mõne masina müügihinna üle on mõtetud ning neid ei peaks siia tekitama.
äkki hoopis 1500\'?
Kärnataja Kirjutas:äkki hoopis 1500\'?

1500kr on küll selle eest liiga vähe... pigem on hind ikka 15 000kr
Kõige kergem , keegi helistan ja küsib....Rolleyes
hmm kõllasin tüübile ja vastas et ta ei ole nullidega eksinud seega sorry kuid seda masinat ei saa kätte 15000 eegu eest
võibolla mees ei tahagi müüa, vaid lihtsalt näidata teistele oma ratas ning sellepärast panebki kõva hinna!
Seega järjekordne naljavend, tõepoolest müüja määrab küll hinna, aga seekord on asi küll juba tragikoomiline, tundub juba masina mõnitamisena
unimüts Kirjutas:hmm kõllasin tüübile ja vastas et ta ei ole nullidega eksinud seega sorry kuid seda masinat ei saa kätte 15000 eegu eest

Ongi nii või Unimüts??Selle kohta saab aint öelda et issanda loomaaed on lai ja leidub igasuguseid!!

Huvitav kas ta ise ka usub et saab selle eest 150 000??
hmm kurat kui mees poolgi saab oleks mul 100_% jutuajamine maal naabrimehega tal seisab ka selline garaazinajal juba mingi 30 aastat- ja tal on ta originaalis -omalajal olevat käna pannud ja nurka lükanud masina.