automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Varjupaigas nüüd siis 147-da isendina Multicar. Leidmine jäi kahjuks natuke hiljaks, nii, et mootor ja tagaluuktõstukiga kast olid jõudnud juba uued omanikud leida ... Sellegipoolest suured tänud OÜ Pogi juhtkonnale! Nüüd aga üleskutse : kui keegi foorumlastest omab infot kasutult seisva Multicari ükskõik millisest tööorganist, andke teada. Kui keegi omab pilte, kasvõi oskab loetleda, milliseid tööorganeid üldse Multicaril kasutati, oleksime tänulikud.
Endise? Agometalli mehed oma Multicari puruks lõiganud, täna olid tükid laiali platsipeal, nagu teada oli see kongivariant, ei tea kas mootor on kusagil veel.
Nõukogude ajal oli Multicare: madel (nii tava kui ka luuktõstuk),kallur,furgoon,korvtõstuk,autoredel,lumesahk,puistur,tänavahari jne jne.
Tean ka kohta,kus üks komplektne autoredel seisab,saadavusest ei oska hetkel küll öelda (kuigi omanikust mingi inff mul on).
mrali Kirjutas:Tean ka kohta,kus üks komplektne autoredel seisab,saadavusest ei oska hetkel küll öelda (kuigi omanikust mingi inff mul on).

Ma teadsin Järvamaal kohta, kus vedeles veel aastat 2 tagasi KAKS Multicari. Nüüd pole enam kumbagi (sõber Kuusakoski?)...
Lõppenud nädal oli produktiivne : 1) motoroller Tuula 200+Pannonia külgkorv+iseehitatud kabiin, 2) Moskvitš 426, 3) Zaporožets 968 (inva), 4) Pannonia vrakk. Viimasega siis selline plaan, et läheb vahetuseks. Kes soovib endale saada, andku vastutasuks ühe Punase Raamatu isendi aadress ...
Muuseumipapa, ehk saab sellest kabiiniga Tuulast mõned lisapildid? Too tundub olevat kohaliku meistrimehe tõeline mõttetöö.

Asp
Hr. Aspelund, olen Sinuga sama meelt. Samas on see isend ehtne näide, kuidas siiski ka raskel ajal oli võimalik midagi ära teha, et oma peret veidikegi mugavamalt sõidutada. Ja mida päev edasi, seda rohkem hakkab mind kummitama siin foorumis kunagi väljaöeldu, et mida kõike veel kuuri,- küüni,- või garaažialustest leida võib! Nimetatud sõidukil järel käies andis omanik kaasa veel Pannonia vraki, varuosi ja hulgaliselt esemeid meie koduloomuuseumile ...
Küllap pilte juurde ka tuleb, ise pole suurem asi riputaja.

motoroto

mrali Kirjutas:Nõukogude ajal oli Multicare: madel (nii tava kui ka luuktõstuk),kallur,furgoon,korvtõstuk,autoredel,lumesahk,puistur,tänavahari jne jne.
Tean ka kohta,kus üks komplektne autoredel seisab,saadavusest ei oska hetkel küll öelda (kuigi omanikust mingi inff mul on).

Hiiumaal on ühte kongiga varjanti täitsa liikumas nähtud
Kalluri-multicar oli eelmine nädal Riia loomaaias liikvel. Tähelepanu äratas sellege, et starterist ei käivitunud ja viis meest lükkasid ülesmäge käima.
Olin minagi väike, siis hiiumaal liikus ka 1 kongiga varjant päris tihedasti Smile
Mida arvavad head foorumikaaslased, kas võtta vastu pakkumine firmalt DERMOSHOP, kes pidevalt pakub varjupaigale näiteks selliseid tooteid : tühi pudel, jalavannisool, pinguldav näomask, särav huuleläige karmiinpunane, silmaümbruskreem, öökreem Retinol, meigieemalduse salvrätik, sädelev kehakreem, vanni- ja massaažiõli, pinguldav kehageel, volüümšampoon, energiakreem 35+, puhastusvaht E, näopesu, päikesekaitsekreem, talvine kehapiim, ihupiim, keha koorimiskreem, intiimseep ja veel palju muud? Ei kujuta hästi ette, mis kohti meie eksponaatidel selle viimatinimetatuga pesema peaks ...
Aga to talvine värk oleks ehk praegusel aastaajal just asjaks...?
muuseumipapa Kirjutas:Mida arvavad head foorumikaaslased, kas võtta vastu pakkumine firmalt DERMOSHOP, kes pidevalt pakub ...
Las saadavad tootetutvustaja kes siis näitab eksponaatide peal mis kuhu, millal ja kuidas. Teeks kõigile huvilistele õppepäeva.

Tom.
muuseumipapa Kirjutas:pinguldav kehakeel

Teoreetiliselt peaks see olema vist kõlbulik ajajooksul masina kerele tekkinud mõlkide mittemehhaniliseks eemaldamiseks. Vaestel autoteeninduste plekkseppadel saabub vist nüüd töötus.
Sad
Tean koduhoovi Tartus, kus nädalapäevad tagasi muu kultuurkihi kõrval kohtasin 4 (loed õieti, nelja) Multicari - kastikas, korvtõstuk, furgoon ja miski veel. Autod näisid täitsa komplektsed ja viisakad. Ma arvan, et pilti ikka lubatakse neist teha.
Asukoht Pm-s.
muuseumipapa Kirjutas:...jalavannisool...
See on vist mõeldud "tössiks läinud" (st ära vajunud) rehvide taastamiseks? Jälle üks mure vähem.
Pilte laupäevasest(19.11.2005) Vanasõidukite varjupaiga külastusest võib näha siit
Martti Kirjutas:Pilte laupäevasest(19.11.2005) Vanasõidukite varjupaiga külastusest võib näha siit

http://lypsik.nohik.net/gallery/Jarva-Ja...1_2005_025

Mille rool see võiks küll olla (igatahes mitte Kubani...)?
See rool on TA-l, päritolu ei oska öelda. TA oma kindlasti ei ole.
Mitte ei tule ette, missuguse Varjupaiga eksponaadi sisemus see on: http://lypsik.nohik.net/gallery/Jarva-Ja...1_2005_104
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36